-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --AK PARTİ’DE ADAY ADAYLIĞI BAŞVURULARI BUGÜN BAŞLIYOR

Ak Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, Ak Parti için merak edilen yerel seçimler takvimi hakkında açıklamalarda bulundu.

13:28:44 | 2018-11-05
-- Adversting 5 --

www.ozgurgundemtrakya.com  adlı internet sitesinde yer alan haberde Adalet ve Kalkınma Partisi Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurularının 5 Kasım Pazartesi başlayacağı belirtilerek şu ifadelere yer verildi;

“Başkan Akmeşe yaptığı açıklamada, 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimler için Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurularının başlama tarihi ile ilgili olarak; “2019 yerel seçimlerinde Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvuru takvimi, eğer herhangi bir gelişme ile değişmediği sürece 5 Kasım Pazartesi günü başlayacak” dedi.

İl Başkanı Akmeşe başvuru süresinin ne zaman sonlanacağı ile ilgili sorumuza; “Aday Adaylığı başvuru süresi 12 Kasım Pazartesi günü akşamına kadar tamamlanacak. Aday adaylığı için başvuruda bulunacak Devlet Memurlarının istifa süresini de bu takvimle gözetmiş oluyoruz.” diyerek, Ak Parti’nin aday adaylığı başlama tarihini kamuoyuna duyurmuş oldu.

Bugün akşam saatlerinde de, Ak Parti Genel Merkezinden aday adaylığı başvurularının 5-12 Kasım tarihleri arasında kabul edileceği açıklandı.”

-- Adversting 6 --


ETİKET :  Gündem

Tümü