-- Reklam Alanı 9 --

AVCILAR SABIRSIZLIKLA TRAP ATIŞLARINI BEKLİYOR…

İpsala Merkez Avcılar ve Atıcılar Derneği 3. Geleneksel Atış Yarışmaları 7 Temmuz 2019 Pazar günü;

12:31:58 | 2019-06-24
-- Adversting 5 --

İpsala Merkez Avcılar ve Atıcılar Derneği 3. Geleneksel Atış Yarışmaları 7 Temmuz 2019 Pazar günü;

Gezer Domuz Hedefi ile hedef ve pet şişe atışları, 7-12 yaş grubu havalı tüfek atışları, Profesyonel ve Amatör dalında olmak üzere iki kategoride gerçekleşecek olan trap atışları, İpsala Koşu Yeri Mevkii, Eski Orman Fidanlığında sabah saat 9.00’da başlayacak.

 

Birçok İl’den avcı ve atıcının katılması beklenilen Trap Yarışması İpsalalı Avcılar tarafından da heyecan, merak ve özellikle minik atıcılar tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

 

ATICILAR 7 TEMMUZ’DA 7 KATEGORİDE YARIŞACAK

 

7-12 yaş kategorisinde 15m’den balon atışı gerçekleştirilecek olan havalı tüfek atışları dışında üç kategoriden oluşan Tek Kurşun yarışlarında Gezer Domuz, Sabit ve Pet Şişe gerçekleştirilecek. Son olarak Amatör ve Profesyonel olmak üzere iki kategoride yapılacak Trap Atışları ile sonlanacak olan 3. Geleneksel Atış Yarışmalarında 7 kategori düzenlenecek.

 

Her kategoriye ayrı ödüller verilerek yarışma sonrasında törenle ödülleri dereceye girenlere teslim edilecek.

 

TÜM AVCI VE ATICILARIMIZI BEKLİYORUZ

 

İpsala Merkez Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Aykut Özduman, yarışma hazırlıklarına başladıklarını belirterek; “ tüm avcı ve atıcılarımızı 7 Temmuz 2019 Pazar günü gerçekleştireceğimiz 3. Geleneksel Atış Yarışmalarına bekliyoruz. Kayıt ve başvurular yarışma günü yarış alanında yapılacaktır” dedi.

 

 

 

 
ETİKET :  İpsala Merkez Avcılar ve Atıcılar Derneği 3. Geleneksel Atış Yarışmaları

Tümü