-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

AYTEKİN, PARK YAPAN ARAÇ SÜRÜCÜLERİNİ DUYARLI OLMAYA DAVET ETTİ

İpsala’lı Hasan Aytekin, çarşı merkezinde araçlarını düzenli, düzensiz park yapan araç sürücülerinin telefon numaralarını araçlarını üzerine yazmaları konusunda ricada bulunarak, konuyla ilgili duyarlı olmaya davet etti.

13:37:02 | 2019-07-05
-- Adversting 5 --

Yaz aylarında özellikle yangın ve hastalık gibi birçok sebebin yaşanabileceği olaylarda düzenli, düzensiz park sonucu, ambulans ya da İtfaiyenin ulaşamadığı noktalarda kişiye ulaşmak amacı ile telefon numaralarını araçlarının camına yazmalarının faydalı olacağını söyledi ve sözlerine şunları ekledi;

“ değerli araç sürücüleri; biliyorsunuz ilçemizde otopark ve dolayısı ile park sorunu var. Ben buradan herkes kötü park yapıyor demiyorum lakin düzenli ya da düzensiz park sonucu ama ambulans ama itfaiye geçemez ve sonucu bir can kaybı ile sonuçlanırsa herkes çok üzülür. Bu mal ya da can sizin veya bir yakınınızın olabilir bunu da unutmayınız. Bu yüzden araçlarınızı uzun süre bırakacaksınız lütfen telefon numaranızı bir kenara iliştirin ki söz konusu bir durumda sizlere ulaşılabilsin. Ben ilçe de yaşayan bir vatandaş olarak tüm sürücülerimize bu konuda ricada bulunuyorum ve duyarlı olmaya davet ediyorum” dedi.

-- Adversting 6 --


ETİKET :  hasan aytekin

Tümü