-- Reklam Alanı 9 --

Belediyeye Bahar Gelmedi Mi?

İpsala’da yıllardır kullanılmayan “Tekke Bayırı” olarak bilinen park alanı ile Kapucu Mahallesi’ndeki mesire alanının sahipsiz bırakılması ve bakım çalışmalarının yapılmaması tepki görüyor.

10:45:18 | 2020-05-18
-- Adversting 5 --

Yıllardır kullanılmayan Tekke Bayırı park alanının içler acısı olduğuna dikkat çekilirken, belediye tarafından sahipsiz bırakılan park alanının çöplük ve kötü kullanımların yuvası haline geldiği belirtildi.

Vatandaşların talebi üzerine geçen bahar aylarında gazetemizde konuyu gündeme getirmemize rağmen hiçbir çalışma yapılmadığı görünüyor. Geçtiğimiz zamanda ağaç kesimlerini gündeme getirerek gazetemizde yayımlanan eleştiri haberinin ardından şimdi de ağaçlı bölgeler kaderine terk edildi. Birçok vatandaşın da aklına tek bir soru geliyor; “İpsala’nın kaderi mi bu?”

Öte yandan Kapucu Mahallesi’ndeki mesire alanının da Tekke Bayırı park alanı gibi aynı durumda olduğuna dikkat çeken İpsalalı vatandaşlar, düzenlemelerin yapılacağının ve yeniliklerin geleceğinin söylendiğini ancak bahar gelmesine rağmen hiçbir bakım çalışmasının yapılmadığını vurguladı.

Covid-19 hastalığı ile ilgili rahatlama dönemi başlatılırken, İpsala’daki vatandaşların hava almak için nereye gideceği sorusunu yönlendiren vatandaşlar, “İpsala halkına verilen değer bu kadar mı? Belediye’nin park bahçe ekipmanları ve personeli nerede çalışıyor da parkların düzenlenmesine sıra gelmiyor. Umarız İpsala Belediyesi, geç olmadan gerekli çalışmaları yapar ve vatandaşların hizmetine sunar.” dedi.

(Haber Merkezi)
ETİKET :  

Tümü