-- Reklam Alanı 9 --

BELEDİYEYE SEKRETER VE ŞOFÖR ALINACAK

İpsala Belediyesi sekreter ve şoför alımı için İŞKUR'a başvurdu.

14:16:38 | 2019-04-16
-- Adversting 5 --

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)'na ait internet sitesinde yer alan kurum dışı daimi/geçici işçi talep formu'nda yer alan bilgilerde İpsala Şehir Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti bünyesinde görev yapacak 1 sekreter ve 2 şoför alımı yapılacağı kaydedildi.

11 Nisan 2019 tarihinde İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal imzasıyla İŞKUR'a gönderilen kurum dışı daimi/geçici işçi talep formu'nda, 12 Nisan ile 15 Nisan tarihleri arasında yapılacak iş başvurularında sekreter için; ön lisans mezunu olmak,  ikametgahının İpsala ilçesinde bulunması, Bayan personellerin müracaatta bulunabileceği, ayrıca kariyer planlaması ve bilgisayar programı sertifikası olması gerektiği gibi şartlar aranırken Seyahat engelinin olmaması da aranan koşullar arasında yer aldı.

2 kişilik şoför kadrosu için alınacak başvurularda aranan koşullar arasında ise erkek personellerin başvuruda bulunabileceği belirtilerek; en az lise mezunu olması, İpsala ilçesinde ikametgahının bulunması, 5 yıldan fazla B sınıfı ehliyete sahip olması, otomatik araç kullanabilmesi gibi koşullar arandı.

Başvuruda bulunacak adayların 15 Nisan 2019 Pazartesi günü (bugün) sabah saat 09.00'a kadar ilgili personele gerekli evrakları teslim etmesi gerektiği bildirilirken her iki meslek alanında da çalışma saatleri hafta içi ve Cumartesi günleri 08.30-17.00 olarak bildirildi. (Haber: Alpay ERCAN)
ETİKET :  İpsala haber

Tümü