-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --BİLBAY HİZMETE GİRDİ

Bilbay Kokoreç Ve Çorba Evi İpsala Bayrambey mahallesi Enez caddesi üzerinde Esnaf Kefalet kooperatifinin karşısında hizmet vermeye başladı.

14:53:48 | 2018-11-02
-- Adversting 5 --

İşletmeciliğini Bilal Bayram’ın yaptığı Bilbay Kokoreç Ve Çorba Evi 22 kısa bir süre önce yeni bir işletme olarak İpsala gıda sektörüne merhaba dedi.

 

Esetçeli Erdinç Tunç Ustanın kadrosunda çalıştığı Bilbay Kokoreç Ve Çorba Evi 22 kokoreç ve çorba başta olmak üzere geniş ürün yelpazesi olan sulu yemek çeşitleri çiğ köfte, Arnavut ciğeri ve Edirne tava ciğeriyle müdavimlerine 7/24 hizmet verecek.

 

Bilbay Kokoreç Ve Çorba Evi 22’nin İşletmecisi Bilal Bayram, uzun yıllardır gıda sektörünün içinde olduğunu ifade ederek;

 

“ dokuz yaşımdan bu yana yaklaşık 15 yıldır bu sektörün içindeyim. Yemek sektöründe yer almayı seviyorum. İpsala’mızda yeni bir iş yeriyle farklı ve değişik lezzetler sunma amacında Bilbay Kokoreç Ve Çorba Evi 22’yi açtık.

 

Geniş bir ürün yelpazesiyle müşterilerimize hizmet verme hedefindeyiz. Şuan ki işletme binamız geçici olduğundan resmi açılışımızı hemen yan tarafımızda bulunan bahçeli ve teraslı alanda yapmayı planlıyoruz. Hazırlıklarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Bir yandan hizmet sektörüne şuan ki yerimizde adım attık.

 

Burada en ön önemli eksik olan 7/24 hizmet açığını kapattığımızı düşünüyorum. Paket servisimizin dışında gece gündüz 24 saat hizmet vereceğiz. Herkes içi hayırlısı olsun. En kısa sürede yeni yerimizde daha geniş ve şık bir ortamda müşterilerimize hitap etmeyi planlıyoruz.”    Dedi. 

 

 

İpsala Yeni Gazete olarak İşletmeci Bilal Bayram’ı yeni açmış olduğu iş yerinden dolayı tebrik ediyor ve Bilbay Kokoreç Ve Çorba Evi 22’nin bölgeye hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz . 

 

 

-- Adversting 6 --


ETİKET :  İpsala haber

Tümü