-- Reklam Alanı 9 --

Bölgesel Yeşilay Buluşması Gerçekleştirildi

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Edirne, Kırklareli ile Çanakkale şubesi üye ve gönüllüleri Edirne İlinde büyük buluşma gerçekleştirdi.

10:43:47 | 2022-10-26
-- Adversting 5 --

Türkiye Yeşilay Bölge Koordinatörlüğü tarafından 22Ekim 2022 tarihinde gerçekleşen buluşmada, Edirne ilinde tarihi ve kültürel yerler gezilerek üyeler ile gönüllüler arası kaynaşma sağlandı.

Gerçekleşen geziler ve ziyaretler sonrası Türkiye Yeşilay Cemiyeti Edirne, Kırklareli ve Çanakkale Şubesi üye ile gönüllüleri akşam programında bir araya gelerek 3 ilde gerçekleşen “Türkiye Bağımlılıklar ile Mücadele Çalışmaları” ele alınarak, değerlendirildi. Bağımlılıklar ile mücadele çalışmaları kapsamında örnek teşkil eden projeler değerlendirilerek şubeler arası iş birliği süreci hakkında görüşmeler gerçekleştirildi.

Bölgesel Yeşilay buluşmasına 3 ilin üye ve gönüllüleri haricinde; Yeşilay Bölge Koordinatörü Sebahattin Bilgiç, Yeşilay Edirne Şubesi Başkanı Müzekka Bayrak,Yeşilay Edirne Kadın Komisyon Başkanı Zeynep Kaya Demirtaş, Kırklareli Yeşilay Şube Başkanı Yardımcısı Kenan Mete, Çanakkale Yeşilay Başkanı Nilay Köleoğlu ve yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı.

Yeşilay hakkında;

Türkiye Yeşilay Cemiyeti 1920 yılında kurulmuş ve 1934 yılında Bakanlar Kurulu Kararı ile Kamuya Yararlı Cemiyetler statüsüne alınmış bir kuruluştur. Tütün, alkol, madde ve teknoloji bağımlılığı alanlarında ulusal ve uluslararası çapta halk sağlığı çalışmaları yapan Türkiye Yeşilay Cemiyeti, yaptığı çalışmalarla sağlıklı geleceğe ve sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlayarak; tarihsel misyonuna uygun olarak toplum menfaatlerine yönelik hizmetlerine devam etmektedir.
ETİKET :  

Tümü