-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --CHP İl Genel Meclis Üyesi Adayı Aliş, ”En Donanımlı Ekibiz”

Cumhuriyet Halk Partisi İpsala İl Genel Meclis Üyesi 1. Sıra adayı İsmail Aliş, Cumhuriyet Halk Partisi il genel meclis üyesi adaylarının en donanımlı ve İpsala’yı en iyi bilen ekip olduğunu söyledi.

18:12:08 | 2019-03-13
-- Adversting 5 --

CHP olarak ön seçim yaparak aday sıralamasını belirlediklerini hatırlatan Aliş, “Cumhuriyet Halk Partisi İpsala İl Genel Meclis adayları olarak İlçemiz merkez ve Köylerini en iyi bilen ekibiz. İsim isim bakıldığında da bu isimler İl Genel Meclisinde yapılacak çalışmalar için donanımlı ve bilgili isimleriz. Koyuntepe Köyünden, Pazardere Köyüne, Korucuköy’den, Yenikarpuzlu’ya kadar köylerimizin ve beldelerimizin tüm ihtiyaçlarını biliyoruz ve bu konularda çalışmalar yapacağız.” Dedi.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi İpsala’da Köylülerinde de, Çiftçilerin zor durumda olduğunu, herkesin kara kara düşündüğünü kaydeden Aliş “üreticilerimiz bu sene yerlerini nasıl ekeceklerinin ve çıkarılacak ürünleri kaça satacaklarının belirsizliği içersinde. Gübre, Mazot, ilaç fiyatları geçen yıla göre ikiye katlandı ama ürünlerimiz aynı seviyede. Bu Hükümet çiftçilere, tarıma her zaman uzak olmuş ve tüm ürünlerde ithal mal getirerek kendi çiftçisine değil de başka Ülke çiftçilerine destek vermektedir. Bu seçim Hükümeti devirme seçimi değildir ama bu seçimde en azından sıkıntıda olan çiftçiler, köylüler, emekliler Hükümete uyarıda bulunabilirler.” Şeklinde konuştu.

İl Genel Meclisi adayları olarak, İpsala ve köylerindeki vatandaşlarla içiçe olduklarını ve  vatandaşların kendilerine rahat ulaşabileceklerini sözlerine ekleyen Cumhuriyet Halk Partisi İpsala İl Genel Meclis Üyesi 1. Sıra adayı İsmail Aliş  “Oylarınızı CHP’ye verin #Martın Sonu Bahar olsun.” Diye konuştu. (Haber Merkezi)

-- Adversting 6 --


ETİKET :  İpsala haber

Tümü