-- Reklam Alanı 9 --

CHP’nin yeni parti binası 97. Yıldönümünde hizmete giriyor

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Avukat Ahmet Uğraş Uybaş, Cumhuriyet Halk Partisinin 97. Yıldönümünde bir dizi etkinlik ve ilçedeki yeni parti binasının açılışının gerçekleşeceğini ifade etti. Uybaş, 9 Eylül Çarşamba Günü saat 12.00’da Kuruluş yıldönümünü kutlama ve yeni İlçe Başkanlığı binasının açılışına Covid-19 kurallarına uymak şartı ile tüm İpsala halkının davetli olduğunu söyledi.

09:47:24 | 2020-09-07
-- Adversting 5 --

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Avukat Ahmet Uğraş Uybaş, 9 Eylül Çarşamba Günü gerçekleşecek Cumhuriyet Halk Partisinin 97. Yıldönümü etkinlikleri ve yeni parti bina açılışı ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

 “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi benim iki büyük eserim var birisi Cumhuriyet Halk Partisi diğeri Türkiye Cumhuriyetidir. Cumhuriyet Halk Partisinin kuruluşunun 97.nci yılında, ilçemizde Kuruluş yıldönümü etkinliklerinin yanı sıra ilçemize kazandırılan yeni CHP İlçe binamızın da açılışını yaparak partililerimizin ve halkımızın hizmetine sunacağız. Parti içi çalışmalarımızı ve İlçe genelindeki ziyaretlerimize de ara vermeden devam ederek bundan böyle halkımızla iç içe olacağız “ dedi.

(Tuğçe Özden)
ETİKET :  

Tümü