-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

ÇORLU TARIM VE HAYVANCILIK FUARI’NIN 12.’Sİ GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde bu yıl 12’ncisi gerçekleşen Çorlu Tarım ve Hayvancılık Fuarı 29 Temmuz’da başladı.

11:18:45 | 2019-08-02
-- Adversting 5 --

Tekirdağ Çorlu’da Renkly Fuarcılık tarafından organize edilen 50.000 m2 alan ile Türkiye’nin en büyük açık alan fuarı olan Çorlu Tarım ve Hayvancılık Fuarı bu yıl 12’ncisiyle ziyaretçilere kapılarını açtı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından onaylı KOSGEB ile birlikte birçok kurum ve kuruluşun destek verdiği 12. Çorlu Tarım fuarında tarım, hayvancılık, gıda, tohum, meyvecilik, modern sulama ve seracılık teknolojileri, traktör ve ekipmanları, depolama sistemleri, soğutma, havalandırma ve ambalaj başta olmak üzere 600 markayla tarımla ilgili her konuda ürün ve hizmet sergileniyor.

Renkly Fuarcılık Genel Koordinatörü Önder Harbili: “Bir gelenek haline gelen bu organizasyonu 12 yıldır düzenliyoruz. Fuarda yeni ekipmanları çiftçimizle buluşturarak daha kaliteli bir üretim hedefliyoruz. Fuarımızın başta Çorlu’ya, Trakya’ya ve ülke tarımına katkılar sağlamasını temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.

Fuar eş zamanlı 4 adet fuarla birlikte 29 Temmuz Pazartesi günü sabah saat 10.00’da ziyarete açıldı. Aynı gün saat 17.00’de Belediye Binası önünden başlayan kortej yürüyüşü Çorlu Yeni Fuar Alanı otopark kısmına kadar devam ederken saat 18.00’de gerçekleştirilen resmi açılış töreniyle açılış programı sona erdi. Fuar boyunca akşamları özel etkinlikler ve sürpriz sanatçıların sahne alacağı konser programları olacağı belirtilirken  geçtiğimiz yıl 200  binden fazla ziyaretçiyi ağırlayan fuara, bu yıl; başta Türkiye olmak üzere Bulgaristan,Yunanistan gibi balkan ülkelerinden de ciddi ziyaretçiler beklendiği Kaydedildi.

7 gün boyunca açık kalacak olan fuar 4 Ağustos Pazar günü sona erecek. (Haber Merkezi)

-- Adversting 6 --


ETİKET :  çorlu tarım fuarı

Tümü