-- Reklam Alanı 9 --

Cumhuriyetimizin 97. Yılı Kutlanıyor

Cumhuriyetimizin 97. yıldönümü, tüm ülke genelinde olduğu gibi İpsala Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek törenle kutlanacak. Kutlama programı, Covid-19 tedbirleri kapsamında sınırlı sayıda kişi ile sosyal mesafe ve hijyen kuralları dikkate alınarak gerçekleştirilecek.

09:35:04 | 2020-10-28
-- Adversting 5 --

Program, bugün 13.00’te başlayıp 29 Ekim Perşembe günü saat 24.00’te sona erecek.

Çelenk sunumu bugün yapılacak

28 Ekim 2020 Çarşamba günü saat 13.00’te Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na, İpsala Kaymakamlığı, Garnizon Komutanlığı ve İpsala Belediye Başkanlığı çelenkleri sunulacak.

Yaşanan salgın nedeni ile Çelenk Sunma Töreni, Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Mecliste grubu bulunan siyasi parti temsilcileri, şehit ve gazi dernekleri yöneticilerinden oluşan sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleştirilecek.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından tören sona erecek.

29 Ekim Bayram Programı

29 Ekim Perşembe günü Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak kutlama ve Tebrikat Töreni, salgın nedeni ile sınırlı sayıda katılımcı (en fazla 40 kişi) ile gerçekleştirilecek

Saat 11.00’den itibaren Cumhuriyet Meydanı’nda başlayacak programda, saygı duruşunda bulunulacak ve İstiklal Marşı söylenecek.

İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör tarafından günün anlam ve önemine dair konuşmanın yapılmasının ardından program, Kurtuluş İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri tarafından okunacak şiirler ve Kaymakam Güngör’ün tebrikleri kabul etmesiyle sona erecektir.

(Tuğçe Özden)
ETİKET :  

Tümü