-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --DEMOKRAT PARTİ’DE 2 ARALIK SEFERBERLİĞİ

DEMOKRAT PARTİ’DE 2 ARALIK SEFERBERLİĞİ

15:27:35 | 2018-11-28
-- Adversting 5 --

2019 yılında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Edirne İl Başkanlığını, 24 Kasım 2018 Cumartesi günü ziyaret eden Demokrat Parti Kadın ve Gençlik işlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Av. Serdar Eriş ve Demokrat Parti Genel İdare Kurulu Üyeleri, Nursan Ünal ile Selahattin Erihan, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal'ın, 2 Aralık 2019 Pazar günü Ankara'da yapılacak genişletilmiş Demokrat Partililer Toplantısı davetini getirdiler.

Demokrat Parti Kadın ve Gençlik işlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Av. Serdar Eriş; "Kendi teşkilatlarına dokunmayan, teşkilatlarını dinlemeyen bir siyasi partinin seçmenlere hiç dokunamayacağını biliyoruz. Bu düşünce ile çıktığımız bu yolda bütün Türkiye’yi karış karış dolaşacağız. Teşkilatlarımızın mevcut durumlarını yerinde görüp durum tespiti yapacağız. Demokrat Parti Teşkilatlarımızdan yaklaşan yerel seçimler ile ilgili görüş ve öneriler topluyoruz. Mümkün olduğunca çok partilimizi dinleyip; neler yapabilirizi onlarla birlikte ortaya koyacağız." dedi.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal'ın, 2 Aralık 2019 Pazar günü Ankara'da yapılacak genişletilmiş Demokrat Partililer Toplantısı davetine değinen, DP Genel Başkan Yardımcısı Av. Serdar Eriş; "Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Gültekin Uysal, 2 Aralık 2019 Pazar günü Ankara'da yapılacak Demokrat Partililer  toplantısına, Adalet Partisi, Doğru Yol Partisi, ANAVATAN Partisi’nde yani partimizde daha önce görev yapmış Eski Bakan, Eski Milletvekilleri, Eski İl Başkanları , Eski Belediye Başkanları ve partimizin her kademesinde görev almış tüm Demokrat Partilileri davet ediyor. Ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılardan ve dertler sarmalından kurtulması için Demokrat Partinin eski günlerine dönmesi şarttır diyor.” Şeklinde konuştu..

Yerel seçimlerde Demokrat Parti amblemiyle katılmanın önemine değinen, Demokrat Parti İl Başkanı İbrahim Özyılmaz, "Eski Demokratları partimizin çatısı altında yeniden bir araya getirmemiz ve ülkemizin çok önemli sorunlarına çözüm üretebilmemiz için varlığımızın bilinmesi gerekir. Bunun için bir tanıtım atağına kalkışmalıyız. Önümüzdeki yerel seçimlerde Edirnemizin her noktasında aday çıkartma gayretleri içerisindeyiz. İddialı olduğumuz yerler var." dedi.

Demokrat Parti Kadın ve Gençlik işlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Av. Serdar Eriş ve Demokrat Parti Genel İdare Kurulu Üyeleri, Nursan Ünal ile Selahattin Erihan’ın katılımıyla yapılan toplantıya Demokrat Parti İl Başkanı İbrahim Özyılmaz, İl Başkan Yardımcısı Şezai Nüfer, Merkez İlçe Başkanı Nail Filiz, Keşan İlçe Başkanı Cemil Gülver,Uzunköprü İlçe Başkanı Münir Aydın, İpsala İlçe Başkanı Hakan Selvi, Havsa İlçe Başkanı Dursun Göçmen, Havsa ilçesi yönetim kurulu üyeleri Yüksel Türkel, Selami Çınar, Akif Ekdemir ve  Türkiyenin en genç milletvekili adayı Nurkan Nüfer ve çok sayıda partili katıldı. (Kaynak: Edirneolay)

-- Adversting 6 --


ETİKET :  Gündem

Tümü