-- Reklam Alanı 9 --

Din Görevlileri Kahvaltıda Buluştu

İpsala’da görev yapan Din Görevlileri Diyanet-Sen Sendikası tarafından düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

12:58:10 | 2023-01-11
-- Adversting 5 --

Sendika temsilcisi Savaş Filiz, ”Diyanet-Sen İpsala İlçe Yönetimi olarak tertip ettiğimiz kahvaltı programımıza; İpsala ve köylerimizde görev yapan tüm hocalar ile Pazar günü sabah Saat 10.00’da Rabia Kadıoğlu Camii karşısında yeni açılan Moon Seacafe’ de yoğun bir katılımla kahvaltıda bir araya geldik.

Programa İpsala İlçe Müftüsü Ahmet Bayraktar Hocamız, İpsala İlçe Vaizimiz Hamza Pala Hocamız, İpsala Müftülüğümüz Memurları, Edirne Diyanet-Sen İl Başkanı Emin Yaryıkan, Yönetim kurulu üyelerimiz Hasan Özkan Hocamız ve İsa Karahan Hocamız ve Osman Sav Hocamız ayrıca İpsala ve Köylerimizde görev yapan tüm Kıymetli Hocalarımız katıldı.

Kahvaltı sonrası İpsala İlçe Müftümüz Ahmet Bayraktar Hocamız bu tür programların buluşmaların devam etmesini arzu ederek; Rabbimiz birlik ve beraberliğimizi daim eylesin diyerek programın tertip edilmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Diyanet -Sen Edirne İl Başkanı Emin Yaryıkan Hocamız da Sendika çalışmaları hakkında bilgi verip hocalarımızla istişare ederek sorularını yanıtladı.

Diyanet-Sen İpsala İlçe Başkanı olarak ve Yönetimimiz adına, katılımlarından dolayı bütün hocalarımıza teşekkür ediyoruz. ”dedi.
ETİKET :  

Tümü