-- Reklam Alanı 9 --

Direklerde bırakılan demirler tehlike saçıyor

İpsala’da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi'nin (TANAP) Avrupa bağlantısı açılış töreni için aydınlatma direklerine asılan bayrakları sabitlemede kullanılan demirlerin halen sökülmemesine vatandaş tepki gösterdi.

12:41:52 | 2020-01-10
-- Adversting 5 --

30 Kasım 2019 Cumartesi günü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in de katılımıyla gerçekleştirilen, Sarıcaali Köyü'nde bulunan MS4 Ölçüm İstasyonu'ndaki TANAP Avrupa bağlantısı açılış töreni nedeniyle İpsala Merkezi’nde bulunan aydınlatma direklerine Türkiye Bayrağı, Azerbeycan Bayrağı ve TANAP Afişleri asılmıştı. Asılan bayraklar, açılış töreninden bir süre sonra sökülürken, bayrakların sabitlenmesi için kullanılan demirlerin direklerde bırakılması vatandaşın tepkisine neden oldu.

“Fırtınada, yola düştü”

Vatandaşlar, geçtiğimiz günlerde yaşanan kuvvetli fırtınanın etkisiyle direklerde bırakılan bayrak demirlerinin yerinden çıkarak yol üzerine düştüğüne dikkat çekti. Direklerdeki demirlerin büyük tehlike saçtığını belirten vatandaşlar, yoldan geçerken yaralanma ve araçlarda maddi hasarların oluşmaması için tedbir alınarak, en kısa sürede demirlerin sökülmesi gerektiğini dile getirdi.

Haber Merkezi
ETİKET :  ipsala tanap direk tehlike demir flama bayrak yol

Tümü