-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

ENEZ’DE GELENEKSEL GÜNBATIMI GECESİ…

Kartopu Enez Gönüllüleri Derneği’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği “GÜNBATIMI GECESİ” 31 Temmuz saat 19.00’da yapılacak.

12:14:05 | 2019-07-31
-- Adversting 5 --

Gecede her yıl olduğu gibi “KARTOPU ÖDÜLLERİ” de sahiplerine bulacak. Bu yıl 8 dalda ödül verilecek. Ödül alacaklar arasında Keşan Doğa, Çevre ve Kültür Derneği (DOÇEK) yönetim kurulu başkanı Hakan Eşme de bulunuyor.

Gece, mini Türk Sanat Müziği konserinin ardından, Roman Dans Grubu’nun eşliğinde müzik ve eğlence ile sürecek. Düzenlenecek çekilişle çeşitli hediyelerin yanı sıra, Kuşadası’nda (2 kişilik 3 gece 4 gün her şey dâhil) tatil de kazanılacak.

Geceye Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç, bazı çevre belediye başkanları, Enez’de daha önce görev yapmış kaymakam, savcı ve kamu görevlilerinin de katılması bekleniyor. Yemekli olan gecenin menüsünde limitsiz balık, içecek, közlenmiş biber, söğüş domates, soğan ve karpuz bulunuyor.

İlgililer davetiye satışının devam ettiğini, program günü salonun kapısında da davetiye temin edilebileceğini belirtti. Davetiyelerin fiyatı ise 50 TL.

Öte yandan gecede Ersin Şenerlerin fotoğraf, Tülay Esengin’in de resim serileri de gezilebilecek. (Haber Merkezi)

-- Adversting 6 --


ETİKET :  enez günbatımı günbatımı gecesi kartopu enez gönüllüleri derneği

Tümü