-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --ENEZ’DE SEÇİM SÜRECİ BAYRAM TADINDA SÜRÜYOR....

Enez’de seçim süreci bayram kıvamında sürüyor. Partiler, adam adama seçim çalışmalarının yanısıra düzenlenen eğlence ve çeşitli etkinliklerle de günlerini boş geçirmiyor..

18:16:35 | 2019-03-13
-- Adversting 5 --

8 Mart Emekçi kadınlar Günü nedeniyle aynı gece kentin iki noktasında düzenlenen eğlence organizasyonu iki partinin gövde gösterisine döndü. Şehir merkezinde AKP’nin düzenlediği geceye THM sanatçısı Mahmut Tuncer ile pop sanatçısı Gizem Tuncer katıldı.. Kadınlar günü nedeniyle düzenlenmiş olmasına rağmen konserde erkek yurtdaşların çokluğu ve yine erkeklerin önsıraları işgal edip, kadınları geri planda bırakmaları eleştiri konusu oldu..

Aynı gece CHP’nin Belediye Düğün Salonu’nda sadece kadınlar için düzenlediği gecenin konuğu Kültür bakanlığı sanatçısı Ayşe Engin Aslanca idi.. Yaklaşık 900 kadının katıldığı gecede Başkan adayı Özkan Günenç’e destek veren kadınlar doyasıya eğlendiler.. Geceye katılanlara kaşkol hediye edildi  ve karanfil dağıtıldı..

Gece ile ilgili izlenimlerini özetleyen Enez CHP Belediye Başkan adayı Özkan Günenç “Eğer gecemize katılanların sayısı ve coşkusu bir ölçü ise bu seçim kadınlarımızın ve gençlerimizin zaferi olarak 31 Martta noktalanacaktır. Bu katılım ve coşku bu zaferin habercisidir.” dedi..

CHP 10 Mart Pazar günü de Enez Köprü başında Bostancı döneminde kapatılıp mühürlenen restoranın bahçesinde bir piknik düzenledi.. 500 kişinin hedeflendiği bu organizasyonda katılanların çokluğu nedeni ile birkaç kez mangal ve yiyecek, içecek takviyesi yapıldı. 5 yıl aradan sonra bu restoranın açılışı başkan adayı Özkan Günenç’in İlk İcraatı olarak değerlendirildi.. (Yalçın BİTİKLİ / ENEZ)

-- Adversting 6 --


ETİKET :  Gündem

Tümü