-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --Ertem, “İmkanların İpsala ve Köylerine eşit ve doğru bir şekilde dağıtılması için çalışacağım”

CHP İl Genel Meclisi Aday Adayı Zeki Ertem, gazetemize gerçekleştirdiği ziyarette,seçmenlerin kendisini seçmesi halinde, imkanların İpsala ve Köylerine eşit ve doğru bir şekilde dağıtılması için tüm çabasını sarf edeceğini söyledi.

14:40:38 | 2018-12-07
-- Adversting 5 --

Özgeçmiş hakkında bilgiler veren CHP İl Genel Meclisi Aday Adayı Zeki Ertem, 01.06.1957 yılında Tekirdağ ilinin Hayrabolu ilçesinde doğduğunu kaydederek evli ve iki kız çocuğu babası olduğunu söyledi.

Milli Eğitim’de; sınıf öğretmenliği, fen bilgisi öğretmenliği ve idarecilik yapmadan önce kısa sürelerle Yağlı Tohumlar’da, İpsala Belediyesinde ve T.C. Ziraat Bankası’nda görev yaptığını ifade eden Ertem, “İpsala İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde bağlı Merkez İlköğretim Okulu, Kurtuluş İlköğretim okulu, Serhat İlköğretim Okulu, Atatürk İlköğretim Okulu, Kumdere İlkokulu,Hacıköy Ortaokulu gibi okullarda 33 yıl süren öğretmenlik ve okul idareciliğim oldu.

Bütün görevlerimi ve çalışma hayatımı Atatürk ilkelerine bağlı, çağdaş, bilimsel, eğitim ve de eşitlik ilkesini hayata geçirerek yaptım. Bu süre içinde de partim ile gönül bağımı hep sürdürdüm.

Halkımın ve seçmenlerimin tercih ve desteğini almam durumunda, Edirne il bazında tüm imkanların İpsala ve köylerine eşit ve doğru bir şekilde dağılması ve hizmetin götürülmesi konusunda tüm çabamı harcayacağımın bilinmesini istiyorum.” Şeklinde konuştu. (Haber: Alpay ERCAN)

-- Adversting 6 --


ETİKET :  İpsala haber

Tümü