-- Reklam Alanı 9 --

Esetçe Belediye Başkanı Cemal Deniz Öğretmenler gününü kutladı

“Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!”

10:29:39 | 2019-11-27
-- Adversting 5 --

Esetçe Belediye Başkanı Cemal Deniz 24 Kasım Öğretmenler günü nedeni ile 25 Kasım Pazartesi günü Esetçe İlk Okulunu ziyaret ederek öğretmen ve idarecilerle bir araya geldi.

Deniz, burada öğretmenlerle bol bol sohbet ederek okulla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Öğretmenlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu belirten Esetçe Belediye Başkanı Cemal Deniz;

”sizler özveri ve gayretleriniz ile öğrencileri eğiten ve aydınlık bir geleceğe ulaşması için çaba sarf eden eğitimcilerimizsiniz. İyi bir eğitimin insanı nasıl etkileyebildiğini, geleceğine nasıl ışık tuttuğunu ve nasıl başarılara imza atılabileceği ancak öğretmenle mümkün olabileceği herkes tarafından bilinmekte…Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Bu vesile ile 24 Kasım Öğretmenler gününüzü kutluyorum. Öğretmenlerimiz, doğan Güneş gibidir, etrafını aydınlatmayı ve karanlıklara meydan okumayı amaç bilir” diye konuştu. (Cemile Liman)
ETİKET :  esetçe ipsala esetçe beldesi cemal deniz belde başkanı esetçe belde başkanı cemal deniz öğretmenler günü kutlama

Tümü