-- Reklam Alanı 9 --

Gazeteci Oğuz’un 13. anma durağı, Paşaköy oldu

Bir yıldır ilçenin her ay bir köyünde, Atatürk ve Şehitleri anma programını tertip eden Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Orçun Oğuz 13.'sünü Paşaköy’de gerçekleştirdi.

10:34:27 | 2022-12-05
-- Adversting 5 --

Daha önce Küçükdoğanca, Tevfikiye, Karaağaç, Hıdırköy, Yapıldak, Korucuköy, Balabancık, Sarpdere, Pazardere, Turpçular, Sarıcaali ve Kumdere köylerinde gerçekleştirilen etkinliğe; Oğuz’un yanı sıra önceki dönem İpsala Belediye Başkanı Mehmet Karagöz, karakalem sanatçısı, sivil toplum gönüllüsü Murat Sansar, Paşaköy Muhtarı Şaban Bilir ve Paşaköy halkı katılım sağladı.

Etkinlikte konuşan Paşaköy Muhtarı Şaban Bilir, “Köylerimizi, bizleri, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, şehitlerimizi unutmadığı için Gazeteci Orçun Oğuz'a, önceki dönem İpsala Belediye Başkanı Mehmet Karagöz'e ve Murat Sansar'a, şahsım ve köy halkımız adına çok teşekkür ederim. Atatürk ve şehitlerimiz adına dökülen ve ikram edilen lokmaları Allah kabul etsin.”

Gerçekleştirilen lokma ikramının ardından Gazeteci Orçun Oğuz tarafından Paşaköy Muhtarı Şaban Bilir'e Nutuk armağan edilmesiyle birlikte anma programının son buldu.
ETİKET :  

Tümü