-- Reklam Alanı 9 --

Gönül dostlarına gönülden teşekkür…

Edirne Kızılay Kan Bağışı Merkezi İpsala’da üç bağışçıya bronz madalya verirken iki kuruma desteklerinden dolayı teşekkür belgesi verdi.

11:15:14 | 2019-10-04
-- Adversting 5 --

2 Ekim 2019 Çarşamba günü İpsala Merkezde Kan Bağışı Kampanyası gerçekleştiren Edirne Kızılay Kan Bağışı Merkezi düzenli kan bağışında bulunan bağışçılardan Olcay Kaçmaz, Yurtsever Çavuş ve İsmail Kaya’ya bronz madalya takdim etti.

İPSALA’DA İKİ KURUMA TEŞEKKÜR BELGESİ

Edirne Kızılay Kan Bağışı Merkezi aynı zamanda İpsala Ticaret Borsası Başkanlığı adına Borsa genel sekreteri Cüneyt Altınbaş ve İpsala Ziraat Odası Başkanlığı adına Oda Genel Sekreteri Seda Kuzu’ya İpsala’da gerçekleştirilen kan bağışı kampanyalarında kendilerine destek olmalarından dolayı teşekkür belgesi verdi.

ALTINBAŞ: “SİZİN ADINIZA BİR AĞAÇ DİKİLDİ MESAJINI ALDIĞIM ZAMAN TARİF EDİLEMEZ BİR MUTLULUK DUYUYORUM”

İpsala Ticaret Borsası genel sekreteri Cüneyt Altınbaş, oda olarak gerçekleştirilen desteğin yanı sıra düzenli bir bağışçı olduğunu belirttiği konuşmasında;

“ kan vermek insani bir görevdir. Ben kendi adıma kan verdiğim zaman manen büyük bir rahatlama yaşıyorum. Bu hem beden olarak fiziken büyük bir rahatlama yaşamama neden oluyor hem de kana ihtiyacı olan birine yardımcı olabildiğim için vicdanen rahatlıyorum. Sizin adınıza bir ağaç dikildi mesajını aldığım zaman tarif edilemez bir mutluluk duyuyorum.” diye konuştu.

TÜRK KIZILAYI’NIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

İpsala Ziraat Odasından Zir. Müh. Soner Bahçe ve Mustafa Babacan, kan verdikten sonra büyük bir huzur yaşadıklarını baş ağrısı yaşamadıklarını belirtti.

İpsala Ziraat Odası Seda Kuzu ise sağlıklı her insanın kan bağışında bulunması gerektiğini ifade ettiği konuşmasında; “ bizler oda olarak Türk Kızılayı’nın her zaman yanındayız. Sağlıklı her insan en doğal ihtiyaç yeme içme gibi gerekli olan zamanlarda kan vermeli. Kan vermek bir değil üç hayata dokunmak demek. Kan bağışında bulunmak sağlık açısından da çok faydalı bir işlem. Lütfen suyarlı olalım ve gönüllü kan bağışında bulunalım. Yalnızca ihtiyacım olduğunda değil Türk Kızılay’ını normal zamanlarda da hatırlayalım ve ihtiyaç sahiplerine köprü olan bu kuruma destek olalım” dedi.

KAYA: EDİRNE KIZILAYI’NA VE TÜRK KIZILAY’INA TEŞEKKÜRLER

Bronz Madalyayı hak eden bağışçı İsmail Kaya’da gazetemize konuşarak duygularını şu şekilde ifade etti; “ ben Kızılay’a her üç ayda bir kan bağışında bunuyorum. Keşke herkes örnek olsa da bağışta bulunabilse. bize Kızılay’a yapılan bir ünite bağış ile bir çok hayata dokunabildiğinizi biliyor musunuz” diye sordu.

Kaya, Edirne Kızılay Kan Bağışı Merkezine ve Türk Kızılay’ına teşekkürlerini sunarak “ bizlere verdiğiniz değer için teşekkür ederiz. Umarım bizlere takdim ettiğiniz madalyalar teşvik edici olurda bağışçı sayısı artar. Bizleri onure ettiğiniz için Edirne Kızılay Kan Bağışı Merkezine ve Türk Kızılay’ına teşekkür ediyorum” dedi. (Cemile LİMAN)
ETİKET :  KIZILAY İPSALA ZİRAAT ODASI İPSALA TİCARET BORSASI

Tümü