-- Reklam Alanı 9 --

Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Yılı Sergisi Sanal Olarak Açıldı

İpsala Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü 2019-2020 yılı sene sonu sergisi açılışı yapıldı. Kovid-19 ile mücadelede sosyal mesafeyi korumak adına sergi açılışı sanal olarak gerçekleştirildi.

09:56:15 | 2020-06-19
-- Adversting 5 --

Kovid-19 önlemleri kapsamında halka açılamayan sergi açılışı sanal olarak gerçekleştirildi.  Sanal sergi açılışı İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, İpsala Jandarma Komutanı Teğmen Veli Kızmaz, İpsala İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Metin Engin’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Maske üretiminde aktif görev alan usta öğreticilere teşekkür belgeleri İpsala Kaymakamı Aslantatartarafından verildi.  Kurum Müdürü Recep Kolcu yıl içerisindeki destekleri için Kaymakam Enis Aslantatar’a ve Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal’a kurum adına teşekkürlerini aktarırken, yıl içinde 130 kurs açtıklarını ayrıca salgın döneminde kurum olarak 28300 sağlık maskesi ürettiklerini ifade etti.

Sanal Sergiyi ziyaret etmek isteyen vatandaşlar Halk Eğitimi Merkezi internet sitesinden ve Facebook sayfasından erişim sağlayabilecekler.

(Abdullah Çalışkan)
ETİKET :  

Tümü