-- Reklam Alanı 9 --

Haluk Levent’e ‘Çevre ödülü’ Verildi

Ünlü sanatçı Haluk Levent’e İpsala’nın Kurtuluşunun 100’üncü yıldönümünde sahne aldığı konserde çevre ödülü verildi.

10:39:02 | 2022-12-02
-- Adversting 5 --

Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir, yönetim kurulu olarak aldıkları karar doğrultusunda Saros Körfezi ve Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde çevre olaylarına karşı gösterdiği duyarlılıktan dolayı böyle bir karar aldıklarını belirterek Levent'e plaketini takdim etti.

Haluk levent, "Saros'u kurtaramadığım için bu plaketi hak etmediğimi düşünüyorum"

Haluk Levent, 2004 yılındaki Tramstarkay petrol Boru hattı projesi konusunda başarılı olduklarını belirterek "Ben çok teşekkür ediyorum. Ama ben bu değerli plaketi bugün hak ettiğimi düşünmüyorum. 2004 yılında İbrice Limanı'nı ve tüm Saros'u hep beraber kurtardık. Kurtardığımızı düşünüyorum. Ama son yıllarda sevgili Erdoğan sen de biliyorsun Saros'u kurtarmak için elimden gelen herşeyi yapmaya çalıştım. İki kemancı arkadaşımızla birlikte o deniz kenarlarında keman çaldık, şarkı söyledik kurtamak için ama ben bu plaketi hak ettiğimi düşünmüyorum. Çünkü ben henüz Saros'u kurtaramadım. Yine de teşekkür ediyorum. Bu plaketi hak etmiyorum ama onu da söyleyeyim. Umarım hak ettiğim günler gelecektir. O tertemiz bir çevreye kavuşacağız, sağol" dedi.

Demir, Türkiye Yerel Basın Birliği olarak kendilerine bu imkanı tanıyan İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili ve İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal'a da teşekkür etti.

Hava şartlarının kötü olmasına rağmen İpsala’da Kapalı Pazar Yeri’nde konser veren Haluk Levent İpsala’nın Kurtuluşu 100.  konserini İzmir Marşı ile tamamladı.
ETİKET :  

Tümü