-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --HAPİSTE İKEN MUHTAR SEÇİLDİ

AZALAR, MUHTARDAN ÖNCE MAZBATALARINI ALDILAR

15:46:41 | 2019-04-12
-- Adversting 5 --

İpsala’nın Kumdere Köyünde meydana gelen olayda köy muhtarı Hüseyin Karataban üç dönem üst üste muhtar olmasının ardından 4. olan bu döneminde de isminin bir kavgaya karışması nedeni ile hapiste olmasına rağmen seçim çalışmalarını azası Adem Konya tarafından yürütülerek dört aday içerisinde 187 oy alarak bir kez daha Kumdere köy muhtarı oldu.

 

Dün İpsala ilçe seçim kuruluna giderek mazbatalarını alan azalar, muhtarlarının bir an önce görevinin başına dönmesini bekliyorlar.

 

Karataban’ın yerine vekaleten bakan Aza, Adem Konya; gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada

“ muhtarımıza ve aza arkadaşlarımıza güvendik. Üç dönemdir muhtarımız başımızda. Yaptığımız işler referansımız oldu. Ben ve aza arkadaşlarımız muhtarımızın eksikliğini hissettirmeden köy kahvelerinde vatandaşımıza köylümüze derdimizi anlattık. Çok şükür yüzümüzü kara çıkarmadılar bizlere destek verdileri. Her birine muhtarımız adına ayrı, ayrı teşekkür ediyoruz. Ayrıca muhtarımızı temsilen aza arkadaşlarımın destek ve katkılarından dolayı kendi adıma ve muhtarımız adına çok teşekkür ediyorum. En kısa sürede köy muhtarımız Hüseyin Karataban’ın aramıza katılarak hizmetlerine devam etmesini arzuluyoruz” diye konuştu.

 

 

 

-- Adversting 6 --


ETİKET :  İpsala haber

Tümü