-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --Hasan Hüseyin Gökçe, 1377 oy ile rakipsiz bir şekilde yeniden muhtar

GÖKÇE: “ SEÇMENLERİME SONSUZ TEŞEKKÜRLER”

16:24:29 | 2019-04-10
-- Adversting 5 --

İpsala Bozkurt Mahalle muhtarı Hasan Hüseyin Gökçe 2019 Yerel Seçimlerinde rakipsiz bir şekilde yeniden aday olarak bin 377 oy ile Bozkurt mahallesinin bir kez daha muhtarı oldu.

 

Dün mazbatasını alan Gökçe, gazetemize gelerek mahalle seçmenlerine teşekkür etti.

Gökçe, çok mutlu olduğunu ifade ederek özellikle aldığı oy sayısının kendisini onure ettiğini ifade ettiği konuşmasında;

           

“ 2019 yerel seçimlerinin önce ülkemize ve bölgemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Özellikle bozkurt mahallesi halkıma bu anlamda sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İpsala köy ve beldelerinde en yüksek oy alan muhtar oldum. Tabi bu mahalle ve köy nüfusu da önemli ama mahalle nüfusuma göre adıma verilen oy sayısı beni onure etti. Bu nedenle seçmenlerime bir kere daha sonsuz teşekkür ederim” dedi.

 

Gökçe, gazetemiz muhabiri ile yaptığı söyleşide muhabirimizin siyasi partilerden gelen diğer görevlerle ilgili teklifleri niye ret etiniz sorusuna şöyle yanıt verdi;

 

“Doğrudur bana bu seçimde her partiden birçok görev teklifi yapılmasına rağmen ben muhtarlığı tercih ettim. Çünkü mahalle halkımla iç içe çalışmak onlara hizmet etmek ve faydalı olmak beni daha çok mutlu ediyor. Bu görevi zevkle yapıyorum. Bir beş yıl daha beraberiz. Allah izin verdiği ve şartlar uygun olduğu sürece bu görevi yürütmekten yorulmayacağım” diye konuştu.

-- Adversting 6 --


ETİKET :  İpsala haber

Tümü