-- Reklam Alanı 9 --

HOŞ GELDİN TEHDİT!

10:34:11 | 2020-08-31
-- Adversting 5 --

AK Parti İpsala İlçe Teşkilatı olarak İpsala Belediyesi’nin son dönemlerde vatandaşa ayar verme modasından büyük bir rahatsızlık duymaktayız. İpsala’ya baharı getireceklerini, süs bitkileri yetiştirmek suretiyle iş-aş ve kazanç sağlayacaklarını vaadederek iş başına gelenler maalesef sosyal medyada derdini dillendiren vatandaşlarımızın yorumlarına dahi tahammülsüz davranarak telefonla taciz ve hakaret etmektedirler.

İpsala belediyecilik tarihinde yaşanmamış bir olayla maalesef karşı karşıya kalmanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Yakın zamanda birçok kez vatandaşlarımızı arayarak ayağını denk almalarını söyleyen, sonunda küfre varan hakaretler yaparak İpsala Belediye Başkanı’nı savunmak adına her topa giren, her yoruma cevap veren Göksel Aykut İpsala Belediye Başkanı mıdır, İpsala Belediye Başkan Yardımcısı mıdır, veya İpsala Belediye Meclis Üyesi midir? Veya sıfatı ne olursa olsun bu hareketleri yapacak cesareti nereden, kimlerden almaktadır? Takdiri değerli İpsala halkına bırakıyoruz.

AK Parti İpsala İlçe Teşkilatı olarak İpsala Belediyesi’nde taşeron firmadan maaşı ve sigortası ödenen, basın sorumlusu olduğunu bildiğimiz Göksel Aykut arkadaşımıza vatandaşlarımıza ayar vermekten ve hakaret etmekten vazgeçmesini, İpsala Belediye Başkanlığının da bu konuyla ilgili gerekeni yapmasını tavsiye ediyor, halkımızı saygıyla selamlıyoruz.

Hakan İLKDOĞMUŞ – AK PARTİ İLÇE BAŞKANI
ETİKET :  

Tümü