-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --İBRAHİM ÖRS’TEN ESETÇE HALKINA TEŞEKKÜR

31 Mart’ta gerçekleştirilen yerel seçimlerde AK Parti Adayı Cemal Deniz’in 9 oy farkla seçimleri önde tamamlamasının ardından yapılan itirazların kabul edilmemesi sebebi ile mevcut Belediye Başkanı İbrahim Örs, bir teşekkür mesajı yayınladı.

16:32:05 | 2019-04-10
-- Adversting 5 --

Esetçe beldesindeki seçim sonuçlarına yapılan itirazların ilçe ve il seçim kurulları ile Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından kabul edilmemesinin ardından Esetçe Belediye Başkanı İbrahim Örs Esetçe Beldesi Halkına ve tüm seçmenlere teşekkür etti.

Örs, dün yayınladığı mesajında Esetçe halkı olarak kazananı ve kaybedeni ile bir bütün olduklarını ve bundan sonra da birlik içerisinde olacaklarını ifade ederek, “Sevgili Esetçe halkı;31 Mart’ta yaptığımız yerel seçim sonuçlarına yaptığım itirazlar; ilçe seçim, il seçim ve Yüksek Seçim Kurulunca kabul edilmemiş olup aleyhimize sonuçlanmıştır.

Seçim süresince bana verdiğiniz kıymetli desteğinizden dolayı hepinize saygılarımı ve şükranlarımı sunarım.

Bu bir yarıştır, yarışın kazananı ve kaybedeni olacaktır. Ama biz Esetçe halkı olarak kazananı ve kaybedeni ile bir bütünüz ve yine Estçe halkı olarak birlik içinde olacağız.” Dedi.

Yeni yönetime başarılar dileyen Örs, ihtiyaç duyulması durumunda her zaman Esetçe halkının yanında olduğunu, yardım ve deste hazır olduğunu dile getirdi. (Haber: Alpay ERCAN)

-- Adversting 6 --


ETİKET :  İpsala haber

Tümü