-- Reklam Alanı 9 --

İlçemize de Kırmızı Çizgi Çekildi

Yaya ve okul geçitleri öncesinde sürücülerin yer/zemin işaretlemeleriyle bir kez daha uyarılarak dikkatlerini daha üst düzeye çıkarmak, bu alanlarda yavaşlamalarını ve yayalara ilk geçiş hakkını vermelerini sağlamak amacıyla başlayan uygulama İlçemizde de uygulandığı görüldü.

10:36:01 | 2021-04-01
-- Adversting 5 --

 “Yayalar Kırmızı Çizgimiz “ mottosu ile gündeme gelen yer/zemin işaretlerini İlçe Kaymakamı Ekrem Güngör, İlçe Emniyet Müdürü Hüsnü Cengiz, İlçe Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal ve Esnaf Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı İlhan Dalkıran’ın katılımları ile İlçemizde de kırmızıçizgiyi çektiler.

İlçemizde işletmesi bulunan esnaflara siperlik dağıtıldı

İlçe Kaymakamı Ekrem Güngör, İlçe Emniyet Müdürü Hüsnü Cengiz, İlçe Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal ve Esnaf Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı İlhan Dalkıran, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Olcay Karbuz’un katılımı ile birlikte ilçemiz de işletmesi bulunan esnaflarımıza siperlik dağıtıldı.

Kaymakam Güngöresnaflara şunları söyledi;

 “Son zamanlarda covid-19 bulaşı artmış bulunmakta olup birçok esnafımızı kaybetmiş bulunuyoruz. Sizlerin sağlığı için siperlik dağıtıyor ve bunları takmanızı istiyoruz. “dedi.

(Tuğçe Özden)
ETİKET :  

Tümü