-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

İPSALA’DA 2 AKADEMİSYENİN DÜĞÜNÜ

Sevinç ve Ali TETİK’ in kızı Burcu TETİK ile Onur DEMİRHAN’ ın düğünü 03 Ağustos Cumartesi akşamı İpsala Fuar Alanı’nda gerçekleşti. Düğün, dost ve akrabaların katılımıyla birlikte yoğun ilgi gördü. Ankara ve Malatya’dan gelen misafirler yöresel halk oyunlarıyla düğüne ayrı bir renk kattılar.

12:05:04 | 2019-08-05
-- Adversting 5 --

Düğünü gerçekleşen çiftimizin iş ve eğitim hayatlarındaki edinmiş oldukları başarılar da dikkatleri çekiyor. Başarılı birer akademisyen olan çiftimizin kariyer geçmişleri özetle şu şekilde;

Burcu TETİK, Ankara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu. Lisans eğitiminin son yılından itibaren Agence France Press(AFP) haber ajansında sorumlu asistanlık görevini üstlendi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) ‘nde Kamu Politikası alanında araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladı. TODAİE ‘ nin cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle kapatılmasından sonra şimdilerde kariyerini Anadolu Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak sürdürüyor.

Onur DEMİRHAN, Çukurova Üniversitesi’ nde Fizik alanında eğitim görürken Türkiye Bilimler Akademisi’ nin açmış olduğu burs programını kazanıp devamında ODTÜ Fizik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Ekonomiye olan ilgisinden dolayı İktisat alanına yöneldi. TÜBİTAK dahil olmak üzere farklı projelerde yer alan Onur DEMİRHAN şimdilerde Ankara Pegem Dershaneleri’ nde KPSS’ ye yönelik İktisat dersleri veriyor.

Gençlerin düğün törenine İpsala kaymakamı Enis Aslantatar da katılarak genç çifte mutluluklar diledi.

-- Adversting 6 --


ETİKET :  düğün ipsala burcu tetik ali tetik sevinç tetik fuar fuar alanı

Tümü