-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

İpsala’da İlköğretim Haftası bu Pazartesi kutlanacak

2019-2020 yılı İlköğretim Haftası kutlama programı belli oldu. Bu yıl 16-22 Eylül 2019 tarihleri arasında yapılacak olan İlköğretim Haftası Kutlama Programı üç ana bölümden oluşacak.

13:37:12 | 2019-09-13
-- Adversting 5 --

ATATÜRK ANITINA ÇELENK SUNMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Kutlama programının ilk bölümünde İpsala Atatürk Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Çağlar Gücüyener’in sunumunda 16 Eylül 2019 Pazartesi günü saat 9,30’da Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdür V. Serkan Palabıyık’ın önderliğinde çelenk sunma töreni gerçekleştirilecek.

İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMA PROGRAMI BU YIL SERHAT İLKOKULUNDA YAPILACAK

Kutlama programının ikinci bölümü aynı gün saat 10.30’da İpsala Serhat İlkokulunda devam edecek. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesi ile başlayacak olan kutlama programının açılış konuşmasını İlçe Milli Eğitim Müdür V. Serkan Palabıyık yapacak. Daha sonra öğrenciler tarafından günün anlam ve önemini belirten şiirler, özlü sözlerin okunması ile devam edecek kutlama programının sonunda 4. Sınıf öğrencileri birinci sınıf öğrencilerine hediyeler sunacak.

İlköğretim Haftası kutlama programı Serhat İlkokulu öğrencilerinin gösterileri ile son bulacak.

2019-2020 yılı İlköğretim Haftası kutlama programının üçüncü ve son bölümü hafta ile ilgili faaliyetlerin yapılması ile geçecek.

Okulun duvar gazetelerinde yer alacak ilgili yazıların dışında hafta ile ilgili Atasözleri ve Vecizeler halkın görebileceği yerlere asılacak. (Cemile LİMAN)
ETİKET :  ilköğretim ipsala ilköğretim haftası 2019-2020 eğitim öğretim eğitim öğretim

Tümü