-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

İpsala H. E. M sergileri bugün final yapıyor…

İbrikte Sergisi göz doldurdu

14:37:17 | 2019-06-14
-- Adversting 5 --

2018-2019 Eğitim Öğretim yılının Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu  Müdürlüğünün İbriktepe köyünde gerçekleştirdiği kusrların belge töreni dün İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar, İpsala Halk Eğitim Müdürü Çağdaş Çelik, İpsala İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fethi Kaymaz, köy halkı ve dışarıdan çok sayıda misafirin katılımı ile gerçekleşti.

 

İbriktepe köyünde açılan  Halk Eğitimi kurslarında 4 dikiş bir de 3 boyutlu şekil verme olmak üzere 5 kurstan 11 kursiyer belge almaya hak kazandı.

Kurs öğretmeni Nazik Yıldız ile İpsala Halk Eğitim Müdürü Çağdaş Çelik’in günün anlam ve önemini belirten konuşmasını gerçekleştirmesinin ardından İpsala Serhat ilkokulu öğrencileri tarafından hazırlanan halk oyunları gösteri geçekleştirildi.

Daha sonra sergi açılışına geçildi.

 

İpsala kaymakamı ve protokol üyeleri berberinde İbriktepe kursiyerlerinin hazırlamış olduğu el emekleri sergisi büyük beğeni topladı ve göz doldurdu.

 

Kaymakam Enis Aslantatar kursiyerlerle uzun, uzun sohbet ederek  kursiyerleri tebrik etti ve, “öğrenmenin yaşı olmaz” dedi.

 

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bugün saat 15.00’da İpsala Yenikarpuzlu beldesinde gerçekleştireceği belge töreni ve sergi açılışı yılsonu sergilerinin finalini yapacak. 

-- Adversting 6 --


ETİKET :  halk eğitim sergiler

Tümü