-- Reklam Alanı 9 --

İpsala Meslek Yüksekokulu kütüphanesinde iyileştirme çalışmaları başladı

Trakya Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Dairesinin destekleri ile İpsala Meslek Yüksekokulu kütüphanesinde de güncelleme çalışmaları başlatıldı.

10:59:27 | 2020-09-02
-- Adversting 5 --

Çalışmaların, Trakya Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Dairesi Başkanlığı görevlileri Esra Varol ve Yunus Emre Cihan tarafından başlatılmış olup Yüksekokul elemanlarınca devam ettirileceği öğrenildi.

Yapılan çalışmalar sonucu yaklaşık 3000 kitaba sahip olan Kütüphanede öğrencilerin çalışma konularını içeren ders kitaplarına ve çeşitli kitaplara daha kolay ulaşabilmeleri ayrıca kütüphanede bulunan Üniversite internet ağına bağlı bilgisayarlar ile Üniversite Merkez Kütüphanesine ulaşabilmeleri sağlanacağı bilgisine varıldı.

İpsala Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Hayati Arda şunları dile getirdi  “ birçoğu eğitim dostu hayırsever kişi ve kuruluşların bağışları ile kurulmuş olan 3000 kitap ve üniversitemiz İnternet ağına bağlı bilgisayarlar ile donatılmış olan kütüphanemizin yapılan bu çalışma ile öğrencilerimize daha yararlı hale geleceğini belirtti. Çalışmalarımıza destek verdiği için Trakya Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Doçent Dr. Nurten Çetin’e ve Kütüphane Görevlileri Esra Varol ve Yunus Emre Cihan’a teşekkür ediyorum. Arda, kütüphanemizi daha da güçlendirmek adına eğitim dostu hayırseverlerin evde okumadıkları kitaplarını bağış yapmalarını bekliyoruz. “dedi.

(Tuğçe Özden)
ETİKET :  

Tümü