-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

İpsala’nın Okullarında Doğalgaz Dönüşümü Yok

İpsala CHP’li İl Genel Meclis Üyesi İsmail Aliş, İpsala’nın Okullarının hiçbirine doğalgaz dönüşümü yapılmadığını söyledi.

13:40:00 | 2019-09-13
-- Adversting 5 --

İl Genel Meclis Üyesi Aliş, İpsala’da 2019-2020 Eğitim –Öğretim yılı başlaması ile ilköğretim, orta ve lise düzeyindeki okullarda 3 bine yakın öğrencinin dersbaşı yaptığını kaydederek şöyle konuştu: “Yeni eğitim-öğretim yılı öncesi İlçemizdeki Okulların fiziki şartları genelde iyi olduğu gözlenmektedir. İlçemiz okullarının daha modern şartlarda olması öğrencilerimizin daha iyi koşullarda eğitim-öğretim görmesi gereklidir.  Temiz ve daha uygun enerji olan Doğalgaz’ın tüm okullarımıza bağlanarak Okullarımızın doğalgaz dönüşümü yapılmalıdır.  İl Genel Meclisinin Eylül ayı toplantılarında söz alarak 2020 yılı yatırımları içerisine özellikle İlçemiz merkez Okullarının doğalgaz dönüşümlerinin mutlaka alınması konusunu dile getirdim. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün talep etmesi durumunda bu konunun gelecek yıl için yapılması için işin takipçisi olacağım. “

Aliş, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının tüm başarılı Öğrenci ve öğretmenlerimize hayırlı olması dileklerinde bulundu.(Haber Merkezi)
ETİKET :  ipsala okul doğalgaz doğalgaz dönüşüm öğrenci ipsala okulları

Tümü