-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

İPSALA’NIN R&B HİP- HOP’ÇILARI MUTEBER VE BERK DENİZ…

“ bölgemize müzik ziyafeti vermeye hazırlanıyoruz”

14:40:17 | 2019-06-14
-- Adversting 5 --

İpsalalı Engin Tezel ve Berk Deniz Tezel, Hipap’ın kardeşleri önceki gün gazetemizi ziyaret ederek Yeni Gazete yönetici müdürü Süleyman Dinç ile görüştü.

 

Tezel, kardeşler yakın zamanda Trakya Turnesine çıkmayı planladıklarını belirterek gerçekleştirecekleri konser programlarını Dinç’e anlattı.

 

Simetri Yapımın ortaklarından Engin ve Berk Deniz kardeşlerden Berk Deniz, solistlik dışında müzik orginazatörlüğü yapıyor. 

Engin Tezel ise, sahne ismi ile Muhteber, Turizm okuyor aynı zamanda prodüktörlük yapıyor.

 

 

“HERKES BİZİZ ÇOK SICAK KARŞILADI”

 

R&B Hip Hopçu Tezel kardeşler daha önce İpsala Çeltik Festivalinde konser verdiklerini belirterek;

           

“ İpsala’mızda bir kez konser vermek nasip oldu. Çeltik festivaline katılmıştık. Bundan sonra bu tarz organizasyonlarda daha sık yer almaya gayret göstereceğiz. Arzumuz bu. Kısa bir süre sonra Trakya konseri düzenleme planındayız. En kısa süre içinde bölgemiz insanları ile ve Hip-Hop müziği sevenlerle buluşmak için heyecan duyuyoruz. Burada geçirdiğimiz süre zarfında görüştüğümüz herkes bize çok sıcakkanlı ve misafirperver davrandı. İnanıyoruz ki festival gecesi genç yaşlı fark etmeksizin tüm İpsala halkı oraya eğlenmek için gelecek ve hep birlikte güzel vakit geçireceğiz. Başta dayımız Süleyman Dinç olmak üzere yanımızda olan herkese çok teşekkür ediyoruz. Ve tüm İpsala halkına mutlu günler diliyoruz” diye duygularını dile getirdiler.

 

BELEDİYE BAŞKANI ABDULLAH NACİ ÜNSAL’I ZİYARET ETTİLER

 

Muteber ve Berk Deniz İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal’ı makamında ziyaret etti. Tezel, kardeşler Ünsal’a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak İpsala festivalinde yer almaktan mutluluk duyacaklarını belirttiler.

 

İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal ise, Tazel, kardeşleri İpsala festivalinde ağırlamaktan onur duyacağını belirtti ve çalışmalarında başarılar diledi.        

-- Adversting 6 --


ETİKET :  ipsalanın müzisyenleri

Tümü