-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --İPSALA SPOR’DA HAKEM İSYANI

İpsala Spor 2. Başkanı Hüseyin Seren Pazar günü oynanan İpsala Spor-Havsa Birlik Spor mücadelesinin ardından maçın hakemlerini kötü yanlı yönetimleri gerekçesi ile yoğun şekilde eleştirdi.

14:19:50 | 2018-11-07
-- Adversting 5 --

Hakem kararlarının maçın önüne geçtiğiniz kaydeden İpsala Spor Yönetim Kurulu 2. Başkanı Hüseyin Seren maçın ardından yaptığı açıklamalarda, bu hafta zorlu Havsa deplasmanında oynadıkları maçtan 2-1 mağlup olarak ayrıldıklarını ifade ederek; “Rakibimizi kutluyorum. Bu hafta gönül isterdi ki kötü oynadık kaybettik diyebilelim. Ancak o kadar facia bir hakem triosu maçımızı yönetti ki, iyi oynadığımız oyunu ellerinden geleni yaparak rakibimize hediye ettiler.

“BİZİ MAĞLUP ETMEYİ BAŞARAN HAKEM TRİOSUNU TEBRİK EDİYORUM”

Maçımızı yöneten Görkem Pehlivanlı ile yardımcıları, Tugay Aydın ve Arif Taşkın bütün taktir haklarını rakibimize kullanarak kötü demek isterdim ama benim düşüncem taraflı ve yanlı bir yönetim sergilediler. Rakibimizin gol atamayacağını anlayan bu hakem triosu olmayan bir penaltı verdi ancak hesapta olmayan kalecimiz penaltıyı kurtardı. Baktılar gol olmuyor, olmayan bir penaltı daha bu sefer gol oldu 1-0 mağlup duruma düştük. İkinci yarı golü bulduk, maalesef bunu hakem triosu hazmedemediler olsa gerek gözünün önünde 5 metre taç olan topa devam, 10 metre açık ofsayt olan pozisyona gol vererek amaçlarına ulaşıp bizi 2-1 mağlup etmeyi başardılar. Maç boyunca taraflı ve yanlı kararları ile bizi mağlup etmeyi başaran hakem triosunu tebrik ediyorum. Bu hakemlerin hata yaptığını ve iyi niyetli olduğunu söyleyemiyorum, verdikleri kararları değerlendirdiğimde tamamen art niyetli ve taraflı bir yönetim ortaya koyduklarını düşünüyorum.

“BİZ TOLERANS VEYA AYRICALIK DEĞİL, ADALET İSTİYORUZ”

                Şimdi demek isterdim il hakem kurulu gerekeni yapar, ancak malum maçın gözlemcisi ile hakemler aynı araç ile maça gelip gittikleri ve hep beraber oldukları için 10 üzerinde 9.9 puan almışlardır. Bu 0.1 puanda ayıp olmasın diye düşmüştür.

 Biz Edirne Amatör Spor Kulüpleri arasında en köklü, en eski tarihe ve geçmişe sahip İpsala Spor olarak; sadece ADALET istiyoruz. Biz tolerans veya ayrıcalık değil, ADALET istiyoruz. Bu adalet gelene kadar da mücadele edeceğiz, ayrıca bundan sonraki oynayacağımız maçlarımıza Görkem Pehlivanlı, Tugay Aydın ve Arif Taşkın isimli hakem triosunu kesinlikle istemiyoruz.

Bu hafta kendi sahamızda Kirişhane Spor ile karşılaşacağız. Allah'ın izniyle rakibimizi yenip 3 puan almak istiyoruz.” Şeklinde konuşarak bütün İpsala Spor taraftarlarını İpsala Spor’u desteklemek üzere tribünlere beklediklerini dile getirdi.

-- Adversting 6 --


ETİKET :  İpsala haber

Tümü