-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

İPSALA SPOR 2. YARIYA GALİBİYETLE BAŞLADI

İlk yarıda oynadığı güzel futbol ve aldığı başarılı sonuçlarla ilk yarının son haftasına liderle aynı puanda giren İpsalaspor olaylı maçın ardından rakibine 3-1’lik skorla mağlup olarak ilk yarıyı tamamlamıştı.

16:39:55 | 2019-01-30
-- Adversting 5 --

Edirne Süper Amatör Liginin ikinci devresi Pazar günü oynana maçlarla başlarken İpsala Spor rakibi Karaağaç Karlıova Spor’u Güven Akın (2) ve Muhammet Saltık’ın attığı gollerle 3-1’lik skorla yenerek ligin ikinci yarısına 3 puanla başladı.

Maç Sonu açıklamada bulunan İpsala Spor Yönetim Kurulu 2.Başkanı Hüseyin Seren; “bu gün Osmanlı Spor maçında yaşanan olaylar nedeniyle 2 maç saha kapama cezası aldığımız için maçımızı Uzunköprü Sentetik sahada oynadık. Sahada iyi bir futbol ortaya koyduk, rakibimize oyunumuzu kabul ettirerek ve üstün oynayarak 3 - 1 gibi net bir skorla kazanmak bizleri mutlu etti. Yolumuza galibiyetlerle devam etmekte yönetim olarak bizleri ve futbolcu kardeşlerimizi ayrıca motive ediyor.

 Bugün canı gönülden oynayarak sahaya ruhlarını yansıtan futbolcu kardeşlerimi tebrik ediyorum.

 Bu hafta deplasmanda Tunca Spor ile karşılaşacağız. Bu maçımızı da Allah'ın izniyle kazanıp yolumuza 3 puan ile devam etmek istiyoruz.” Şeklinde konuştu. (Haber: Alpay ERCAN)

-- Adversting 6 --


ETİKET :  İpsala haber

Tümü