-- Reklam Alanı 9 --

İpsala Toplumsal Kalkınma ve Geliştirme Derneği’nin Olağanüstü Genel Kurulu yoğun bir katılımla gerçekleştirildi

“İPSALA BİRLİKTE GÜÇLENİYOR”

13:48:48 | 2019-04-22
-- Adversting 5 --

21 Nisan 2019 Pazar günü saat 15.00’te başlayan Olağanüstü Genel Kurul toplantısına, üyelerin katılımı yoğun olurken dernek başkanı Ali Koşan, geleceği planlayan yöneticileri bir araya getirmek amacıyla bu olağanüstü genel kurulu yaptıklarını ifade etti.

Pazar günü İpsala Halk Eğitimi Merkezi (HEM) ve Akşam Sanat Okulu (ASO) Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulla ilgili bilgi veren dernek başkanı Ali Koşan, genel kurulu toplama amaçlarının; derneğin faaliyetlerini daha etkin ve daha verimli olmasını sağlamak olduğunu belirtirken yapılan genel kurulda, bunun gerçekleşeceği yönünde olumlu bir tablonun ortaya çıktığını dile getirdi.

Hem katılımın yoğun olması hem de katılımcıların istekli ve fikir üretme noktasında etkili olmasının, olağanüstü genel kurulu yapma kararı alınmasında ne kadar doğru bir tespit olduğunu gösterdiğini dile getiren Koşan; “Derneğimizin genel amaçları doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Amacımız, İpsala’ya; siyaset dışı ama siyaseti dışlamadan toplumun gelişimine katkı sağlamak, toplumdaki tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği halinde çalışmaları devam ettirerek ortak akıl geliştirmek olacak.

Olağanüstü genel kurul sayesinde yönetim kurulu ve denetim kurulunda görev alacak arkadaşlarımızın sayısını artırarak hem üyelerimize daha fazla katkı sağlamak hem de faaliyetlerimizin etkinlik ve verimliliğini arttırmak amacıyla bu genel kurulu gerçekleştirdik.

Biz Derneğimize ve derneğimiz vesilesiyle ilçemize katkı yapma arzusunda, isteğinde olan tüm arkadaşlarımıza bugün olağanüstü genel kurulumuza katıldıklarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçlerde; Bizim yaptığımız, başlattığımız bu sürece katkı yapmak isteyen tüm vatandaşlarımızı Derneğimize ve dolayısıyla İpsalamıza katkı yapmaya, bu anlamda bizimle birlikte olmaya davet ediyoruz.

İpsala birlikte güçlü. Onun için diyoruz ki; gelin birlikte olalım konuşalım, tartışalım fikirlerimizi paylaşalım ve İpsala’yı daha yaşanabilir ve daha birbiriyle anlaşabilir bir hale getirelim” şeklinde konuştu. (Haber: Alpay ERCAN)
ETİKET :  ipsala haber

Tümü