-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --İPSALA ZİRAAT ODASI DELEGE SEÇİMLERİ BU PAZAR...

İpsala Ziraat Odası Genel Sekreteri Seda Kuzu, gerçekleştirilecek olan "Ziraat Odası Genel Kurul Delegesi Seçimleri " için İpsala Ziraat Odası delegelerini belirlemek üzere bu pazar tüm belde, köy ve merkez mahallerinde yapılacak olan delege seçimleri hakkında 31 muhtarı bilgilendirdi.

11:32:17 | 2018-12-21
-- Adversting 5 --

İpsala Ziraat Odası Başkanlığı bugün saat 10.00'da İpsala Halk Eğitimi Merkezi Lokalinde İpsala belde ve köy muhtarları ile İpsala Merkez mahalle muhtarlarına 23 Aralık 2018 Pazar günü yani önümüzdeki Pazar yapılack olan delege seçimleri hakkkında bilgilendirme toplantısı düzenledi. 

Toplantıya İpsala Ziraat Odası Başkanı ve TZOB yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Darcan, İpsala Ziraat Odası Genel Sekreteri Seda Kuzu ve 31 muhtar katıldı.

Toplantının başında muhtarlara seçimle ilgili genel kurallar hakkında bilgi veren aynı zamanda toplantının sunumunu gerçekleştiren İpsala Ziraat Odası Genel Sekreteri Seda Kuzu, mevzuatla ilgil muhtaralara ayrıntılıbilgi verdi.

soru cevap şeklinde gerçekleşen toplantısı sonunda kısa bir konuşma yapan TZOB yönetim Kurulu üyesi ve İpsala Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Darcan; 

-- Adversting 6 --


ETİKET :  

Tümü