-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

İpsalalı Avcılar Edirne’de 4. oldu

Edirne Avcılık Atılıcılık İhtisas Derneğinin geleneksel olarak düzenlediği Trap Atışları 16 Haziran Pazar günü Edirne Musabey Köyü Trap Atış Poligonunda gerçekleştirildi.

15:01:48 | 2019-06-19
-- Adversting 5 --

Atışlara; İpsala Merkez Avcılar ve Atıcılar Derneği üyeleri Onur Şeker, Hasan Çelik, Ahmet Soydan, Volkan Korkmaz, Ahmet Kireç ve Başkan Aykut Özduman katıldı.

 

İpsalalı Avcılar; profesyonel ve amatör gruplarında yarıştı.

 

Ahmet Kireç, Amatör grubunda İpsala’nın adını duyurarak 4. lük madalyasını taktı.

 

 

ÖZDUMAN: “İPSALANIN ADINI DIUYURMNAKTAN GURUR DUYDUK”

 

İpsala Merkez Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Aykut Özduman, dernek olarak Edirne’de İpsala’nın adını duyurmaktan büyük mutluluk duydurduklarını belirterek;

 

“ öncellikle Ahmet Kireç arkadaşımızı tebrik ediyoruz. Derneğimiz, her geçen gün İpsala’nın adını çeşitli yerlerde duyurmaya devam ediyor. Buda bizim için ayrı bir gurur ve onur oluyor. Böyle dereceler alarak hem derneğimiz adına başarılı atıcılar çıkardığımız için mutlu oluyor hem de İpsala’nın adına gururlanıyoruz ve mutlu oluyoruz.” Dedi

 

“SPONSORUMUZ OLSA DAHA ÇOK ATICI KATILIR VE DAHA ÇOK DERECE ALIRIZ”

 

Özduman, başarılarının devam edebilmesi için sponsora ihtiyaç duyduklarını sözlerine ekleyerek;

 

“ İpsala’da avcılık ve atıcılığı festivalleştirmek, daha ileriye taşımak adına dernek olarak bir çok proje çalışmasına başvuru yaptık. Fakat derneğimiz henüz çok yeni olduğu için bu çalışmalarımız geçici olarak askıya alındı. İlerleyen zamanlarda daha başarılı işlere imza atmayı hedefliyor ve Türkiye’nin her yerinden atıcının katılacağı bir poligon yapma hedefindeyiz. Derneğimizin ve atıcılarımızın kendi imkânları doğrultusunda duyduğumuz her yarışmaya katılmaya çalışıyoruz. Bu güne kadar katıldığımız yarışmalardan da hatırı sayılır dereceler aldık. Spor Bakanlığının düzenlediği Türkiye Atıcılık Federasyonu Cumhuriyet Kupasına katılabilecek üyelerimiz mevcut. Pahalı bir spor dalı ile uğraşıyoruz. Maliyetler çok yüksek. Atıcılık sporuna gönül vermiş veya sporsever bir sponsora sahip olursak daha çok atıcı ile yarışmalara katılır daha çok dereceler alırız diye düşünüyorum. Sponsor burada çok önemli” diye konuştu.

                                                                                                                  

-- Adversting 6 --


ETİKET :  İpsalalı Avcılar Edirne’de 4. oldu

Tümü