-- Reklam Alanı 9 --

İyi Parti 5. Yılını Kutladı

25 Ekim 2017’de Meral Akşener liderliğinde kurulan İYİ Parti, beşinci yaşını 81 ilde ve ilçelerinde olduğu gibi İpsala’da yapılan törenle kutlandı.

10:32:02 | 2022-10-28
-- Adversting 5 --

5. Yıl Kutlama etkinlikleri Bartın’ın Amasra ilçesinde meydana gelen maden faciası nedeni ile iptal edilirken, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal ve İyi Parti teşkilatı Saat 12:00’ da tören alanında toplanarak İlçe Teşkilatı Başkan yardımcısı Mustafa Akgün tarafından Atatürk Anıtına çelenk bırakıldı.

Törende kuruluşun 5. Yılında İlçe Teşkilat Başkan yardımcısı Güldet Seçil Korkan tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

“25 Ekim 2017 Tarihinde çıktığımız bu kutlu yolda; Ne mutlu bize ki Türkiye’ye Umut olmayı başardık… Çok zorluklar çektik, engellemelere maruz kaldık. İllet, zillet, terörist dediler. Haklı olduğumuz davamızdan dönmedik. Yılmadık, savaştık. Haksızlık var, yolsuzluk var, tutarsızlık var, gasp var ama bunların yanında yaşayacağımız güzellikler var, iyilikler var dedik ve durmadan çalıştık.

Büyük sıçrayışlar, büyük kazanımlar elde ettik. Halkla el ele verdik. İyi Parti’nin iktidarına az kaldı.Vatandaş kötü giden bu gidişatın düzelmesinin, işçinin, emeklinin, memurun, öğrencinin kısacası Türkiye’nin rahat bir nefes almasının ancak Meral Akşener ve İyi Parti kadroları ile yani ‘Bizimle mümkün’ olabileceğini biliyor ve bu yüzdendir ki; Millet bizi çağırıyor. Bu duygu ve düşüncelerim ile İyi Parti’mizin kuruluş yıl dönümünü kutluyor. Hepinizi sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.”
ETİKET :  

Tümü