-- Reklam Alanı 9 --

KABATAŞ, DORUK’TA GÖREVE BAŞLADI

Aralık ayı itibari ile İpsala’da hizmet vermekte olan Özel İpsala Doruk Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu yeni müdürü Anıl Kabataş göreve başladı.

16:06:23 | 2019-05-03
-- Adversting 5 --

Kabataş, göreve başladığından dolayı memnun olduğunu ifade ederek bir İpsalalı olarak İpsalalılara hizmet vermekten mutluluk duyacağını belirtti ve sözlerine şunları ekledi;

            “Özel İpsala Doruk Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu olarak birinci amacımız sizlere kaliteli hizmet sunmak. Bu nedenle de profesyonel hocalarımız ile beraber her ayın 10’unda dönem başlangıcımızla birlikte başlayan direksiyon eğitimlerimiz dışında her gün İlkyardım, Araç Tekniği, Trafik Adabı, Trafik ve Çevre Bilgisi dersleri ile ilgili sürücü adaylarımızı sınava hazırlıyoruz. İki motosiklet ve 4 otomobilimiz ile siz sürücü adaylarımıza A1, A2 ve B sınıfı ehliyeti hizmeti vermekteyiz. 60 öğrenci kapasitemiz bulunmakta. Özel İpsala Doruk Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu olarak ilk direksiyon sınavında yüksek oranda bir başarı göstermiş bulunmaktayız. Bu başarıyı daha yukarı çekerek siz değerli sürücü adaylarımızı en kolay ve heyecanlanmayacağınız bir ortamda sürüş keyfine vararak ehliyet sahibi yapma iddiası ile hepinizi; heyecanınızı değil ama sevincinizi Doruk’ta yaşamanız için Doruk Sürücü kursumuza bekliyoruz” dedi.
ETİKET :  İpsala haber

Tümü