-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

KADIN BİSİKLETÇİLER YOLLARDA

Keşan Saros Doğa ve Spor Derneği (SARDOS) ve BENDİS AVM işbirliğinde kadınlara ücretsiz bisiklet sürme eğitimi veriliyor.

12:47:46 | 2019-06-24
-- Adversting 5 --

Bisiklete olan ilginin artması ve daha fazla kadının bisiklete binmesinin hedeflendiği projede her hafta salı ve Perşembe günleri  19:00-20:00 saatleri arasında BENDİS AVM  oto parkında sürüş eğitimleri yapılıyor. ''Kadın bisiklete binerse dünya değişir'' sloganı ile SARDOS Derneği kadın bisikletçileri tarafından verilen eğitimlere bisiklete binmeyi arzulayan tüm kadınların davetli olduğu ifade edildi.

SARDOS yönetim kurulu üyesi ve sürüş eğitmeni  Ayşe Eker yaptığı açıklamada; “İki yıldır Keşan'da yaptığımız ve eş zamanlı ülkemizin ve dünyanın farklı bölgelerinde de yapılan Süslü Kadınlar Bisiklet Turu dolayısı ile çevremizde bir çok kadının bisiklete binmeyi arzuladığını fakat bilmediğinin farkına vardık. Biz de yaş aralığı ne olursa olsun bisiklete binmeyi arzulayan tüm kadınların bu isteklerini yerine getirmeye karar verdik. Sosyal konularda her zaman desteğini esirgemeyen BENDİS AVM ailesi ile bu projede de paydaş olmaktan büyük güç aldık. Kendilerine destekleri için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Eğitim alacakların bisiklet getirmelerine gerek yok eğitim ile ilgili ihtiyaç duyulan bisiklet ve yardımcı malzemeler SARDOS tarafından eğitim yerinde hazırlanacaktır. Her hafta salı ve perşembe günleri saat 19:00 da bisiklete binmek isteyen tüm kadınları BENDİS AVM'de yapılan eğitimlerimize bekliyoruz.” Şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

-- Adversting 6 --


ETİKET :  SARDOS

Tümü