-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

Keşan’da; Okullarda Güvenli Eğitim Toplantısı Yapıldı

Keşan’da, okullardaki eğitimin güvenli ortamda sağlanmasına yönelik koruyucu ve önleyici tedbirlerin alınmasına yönelik toplantı düzenlendi.

11:57:49 | 2019-09-06
-- Adversting 5 --

Keşan Ahmet Yenice Ortaokulu Konferans Salonu’nda İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü ile yapılan "Güvenli Okul Güvenli Eğitim" işbirliği protokolü kapsamında Keşan Kaymakamı Nuri Özder başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Tekin, İlçe Jandarma Komutanı Barış Ulucanlı, köy, belde ve mahalle muhtarları, okul müdürleri ile okul aile birliği başkan ve yardımcıları katıldı.

Toplantıda, 2019-2020 eğitim öğretim yılında okullarda alınacak güvenlik tedbirleri konuşulurken, eğitim kalitesinin arttırılması konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Belediye Başkan Yardımcısı Balcı, “Eğitim konusunda Keşan Belediyesi olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onları geleceğe en iyi şekilde hazırlamak borcumuz. Belediye olarak üzerimize düşen sorumlulukların bilincindeyiz. Yeni eğitim öğretim yılında tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar dileriz. (Haber Merkezi)
ETİKET :  

Tümü