-- Reklam Alanı 9 --

KOŞAN; “BİRLİKTE GÜÇLENMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

İpsala Toplumsal Kalkınma ve Geliştirme Derneği tarafından geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulun ardından önceki gün yapılan toplantıda görev dağılımı yapıldı.

10:45:26 | 2019-05-10
-- Adversting 5 --

1. Olağanüstü Genel Kurulu sonrasında, yönetim ve denetim kurullarının görev dağılımı için bir araya geldiklerini kaydeden İpsala Toplumsal Kalkınma ve Geliştirme Derneği Başkanı Ali Koşan, İpsala’nın birlikte güçlü olduğunun altını çizerek “İlçemizin toplumsal kalkınması için zamanından, konforundan fedakarlık yapan tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler... İlçemiz için birlikte düşünmeye birlikte çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz.” Dedi.

Gerçekleştirilen görev dağılımında ise Yönetim ve Denetim Kurulları şu isimlerden oluştu:

                Yönetim Kurulu Başkanı; Ali Koşan, Başkan Yardımcısı Hülya Ateş Akman, Sekreter; Hüseyin Solak, Muhasip; Hüseyin Sayar, Üyeler; Orçun Oğuz, Mehmet Karagöz, İsmail Yasa, Serkan Erdemci, Ali Özduman, Yılmaz Bayraktar, Selahattin Seven, Bülent Kurtbaba, Ali Ersin Şenerler, Bilal Çavuş (Yedek üye), Mehmet Ali Meşe (Yedek üye), İsmail Aliş (Yedek üye), Halil Zekai Temizcan (Yedek üye), Arif Taş (Yedek üye),

Denetim Kurulu Asil Üyeleri: Elif Oğuz, Gürel Kale, Suat Kalem, Ozan Aypar, Serdar Çalışır,

Yedek Üyeler: İsmail Korkmaz, Hakkı Güçlü, Serdar Ergin, Mehmet Uysal (Haber: Alpay ERCAN)
ETİKET :  ali koşan toplumsal kalkınma derneği

Tümü