-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

Koyuntepe İlkokulu öğrencileri, abi ve ablalarını ziyaret etti

Yaklaşık altı ay önce İstanbul-Bakırköy Oğuz Kaan Koleji, İpsala Koyuntepe İlkokulunu kendisine kardeş ilkokul seçmişti.

08:54:45 | 2019-06-03
-- Adversting 5 --

 

Geçen Aralık ayında yeni yıllarını kutlamak için gelen Oğuz Kaan Kolej öğrencileri Koyuntepe İlkokulu öğrencilerine hediyeler getirerek yeni yılı birlikte kutladılar, 2019 Nisan ayında ise 23 Nisan etkinlikleri için gelen Oğuz Kaan Kolej öğrencileri, koyuntepeli kardeşleri ile hem 23 Nisanı kutladılar hem de Koyuntepe İlkokulunu boya badana temizlik yaparak kardeşlerinin okullarını güzelleştirdiler.

 

İADEİ ZİYARET

 

Koyuntepe İlkokulu öğrencileri, öğretmenleri, okulaile birliği başkanları, idareci ve velileriyle birlikte kardeş okul Bakırköy Oğuz Kaan Koleji'ni geçen hafta iade-i ziyarette bulundu.

 

Abka ve ağabeyleri ile birlikte keyifli zaman geçiren öğrenciler, etkinlikler yaparak bir gün boyunca hem İstanbul’u hem de Bakırköy Oğuz Kaan Koleji'ni gezme fırsatını yakaladı. İlk olarak okulu gezen Koyuntepe’li öğrenciler kolejin imkan ve olanaklarını görme fırsatı yakaladı. Daha sonra birlikte yenilen öğlen yemeğinin ardından boğaz turu yaptılar.

 

 

İpsala İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Mehmet Engin, gerçekleştirilen kardeş okul ziyareti ile ilgili;

 

“Koyuntepe İlkokulumuzun yapmış olduğu bu anlamlı gezisine desteklerinden dolayı Kaymakamımız Sayın Enis Aslantatar’a ve Koyuntepe Muhtarlığına teşekkür ederiz” dedi.

-- Adversting 6 --


ETİKET :  koyuntepe ilk okulu

Tümü