-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --MARMARA EREĞLİSİNDEN ÇALINAN MOTOSİKLET İPSALA’DA ÇIKTI

İpsala Emniyet Ekipleri çalınan motosikleti sahibine teslim etti.

16:28:02 | 2018-12-17
-- Adversting 5 --

Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesinde ikamet eden Emrah Kırcı isimli şâhısa ait 2016 model APACHE marka motosiklet ikamet ettiği şehir olan Marmara Ereğlisi’nde bir marketten alış veriş yaptığı sırada tanımadığı bir şahıs tarafından iyi niyetinin kurbanı olarak yaklaşık bir yıl önce çalındığı konusunda şikâyetçi olmuştu.

 

Kırcı, bir yabancının motosikletin başına geldiğini ve satılık olup olmadığını sorması üzerine yeni aldığını satılık olmadığını söyledikten sonra kendisinin de aynı motosikletten almak istediğini bu nedenle denemek amaçlı kontak anahtarını kendisinden aldıktan sonra bir daha geri dönmediğini söyledi.

 

İpsala emniyet ekiplerinin çalıntı motosikletlerle ilgili yaptıkları çalışmalar üzerine İpsala Bozkurt Mahallesinde ikamet eden ve kısa bir süre önce ceza evine giren T.C isimli vatandaşın evinin bahçesinde iki adet çalıntı motosiklet bulundu. Yapılan incelemeler sonucunda şase numaralarından Emrah Kırcı’nın motosikletinin olduğu tespit edilmesi üzerine çalıntı motosiklet sahibine teslim edildi.

 

 

-- Adversting 6 --


ETİKET :  İpsala haber

Tümü