-- Reklam Alanı 9 --

Mechmet Memet: “İpsalalıların ayağına hizmeti ben getireyim dedim”

İpsala’nın yeni özel diş hekimi Mechmet Memet önceki gün gerçekleştirdiği resmi açılış ile bölge halkına hizmet vermekten büyük mutluluk duyacağını belirttiği konuşmasında; “ daha önce Keşan’da çalışmaktaydım. Daha çok İpsala ve köylerinden hastam geliyordu. Bende dedim ki; onlar benim ayağıma gelmesin, ben onların ayağına geleyim.”

16:45:42 | 2019-10-11
-- Adversting 5 --

Mechmet Mehmet Özel Diş Muayenehanesi resmi açılışı 9 Ekim Çarşamba günü İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar, İpsala Belediye Başkanı Zir. Müh. Abdullah Naci Ünsal, İpsala Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı İlhan Dalkıran, CHP İpsala İlçe Başkanı Av. Ahmet Uğraş Uybaş’ın kurdele kesimi ve İpsala Gökçetepe Camii İmam Hatibi Fatih Şahin’in dua etmesi ile gerçekleşti.

Bayrambey mahallesi Enez Caddesi No 29/A İpsala THK karşısında bulunan adresinde hizmet verecek olan Diş Hekimi Mechmet Memet,açılışa katılanlara teşekkür ederek başladığı konuşmasında şunları kaydetti;

Bu özel günümüzde yanımızda olduğunuz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Her ne kadar suyun öteki yakasından olsam da İpsala ve köylerine yabancı değilim. Bu bölgeden çok sayıda hastam var. Daha önce Keşan’da çalışmaktaydım. Daha çok İpsala ve köylerinden hastam geliyordu. Bende dedim ki onlar benim ayağıma gelmesin,  ben onların ayağına geleyim. Kıymetli hastalarımızın ihtiyacına daha yakından cevap vermek adına İpsalalıların ayağına hizmeti ben getireyim dedim ve bugün sizlerle buluştuk. Hepinize bir kez daha teşekkür ediyorum. Bölge halkına hizmet vermekten büyük mutluluk duyacağım” diye konuştu.

Açılışa; İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar, İpsala Belediye Başkanı Zir. Müh. Abdullah Naci Ünsal, İpsala Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı İlhan Dalkıran, İpsala İlçe Emniyet Müdürü Hüsnü Cengiz, Ak Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş, CHP İpsala İlçe Başkanı Av. Ahmet Uğraş Uybaş, CHP Edirne İl Genel Meclis Üyesi İsmail Aliş, Belediye Meclis Üyeleri, Kamu Kurum ve Kuruluşların Daire Amirleri, Muhtarlar, Esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.  

 

HABER: CEMİLE LİMAN
ETİKET :  MECHMET MEMET DİŞ HEKİMİ İPSALA

Tümü