-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

MHP İLÇE BAŞKANIĞINA YENİDEN İSMET GÖRGÜLÜ ATANDI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığı’na önceki dönemlerde ilçe başkanlığı görevinde bulunan İsmet Görgülü atandı.

16:33:12 | 2019-02-08
-- Adversting 5 --

Hüseyin Şeker’in başkanlığındaki İpsala MHP İlçe yönetiminin görevinden istifa etmesinin ardından MHP İpsala İlçe Başkanlığına yeniden İsmet Görgülü atandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. E. Semih Yalçın imzasıyla Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinden yeni MHP İlçe Başkanı İsmet Görgülü’ye  verilen İpsala İlçe Teşkilatı Kurucu Yönetim Kurulu Yetki Belgesinde; “Teşkilatın MHP Tüzüğünün 52. ve 54. Maddelerinin tanıdığı yetkiye istinaden MYK ve Başkanlık divanı tarafından Milliyetçi Hareket Partisi’nin, Edirne İli İpsala İlçe Kurucu Yönetim Kurulu’nun Başkanlığınız altında tüzüğümüzün 34. Madde uyarınca aşağıda isimleri yazılı üyelerden teşkil olunması uygun görülmüştür. Gereğini rica eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.” İfadelerine yer verildi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan MHP İlçe Başkanı İsmet Görgülü şunları kaydetti:

“Liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyin onayı ve İl başkanımız sayın Süleyman Ferhatoğlu’nun takdiri ile Milliyetçi Hareket Partisi İpsala İlçe Başkanlığı görevine atanmış bulunmaktayım.

Kendilerinin şahsıma olan güvenlerini boşa çıkarmayacağıma ve aldığım bu göklü görevi en üst seviyelere çıkarmak için çalışacağımı İlçemde Milliyetçi Hareket partisine gönül vermiş tüm gönüldaşlarıma saygılarım ile bildiririm..” (Haber: Alpay ERCAN)

-- Adversting 6 --


ETİKET :  İpsala haber

Tümü