-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --MİLLET İTİFAKI ADAYLARINI TANITTI

CHP ve İYİ Parti’nin ortaklaşa düzenlediği aday tanıtım toplantısında partililer İpsala Belediye Düğün Salonunu doldurdu.

17:46:00 | 2019-03-08
-- Adversting 5 --

Millet ittifakı (CHP - İYİ Parti)’nın ortak adayı olan İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Abdullah Naci Ünsal ile Esetçe Beldesi CHP Belediye Başkan Adayı İbrahim Örs ve Yenikarpuzlu CHP Belediye Başkan Adayı Tevfik Şahinbaş için gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında partililer İpsala Belediye Düğün Salonunu doldurdu.

Partililerin yoğun bir katılım gösterdiği aday tanıtım toplantısı ve seçim irtibat bürosunun açılış törenine; İYİ PARTİ Kurucusu ve GİK Üyesi Mehmet Tolga Akalın, GİK Üyesi, Prof.Dr. Mehmet Akalın, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, İYİ Parti Edirne Milletvekili ve T.B.M.M. Grup Başkanı Orhan Çakırlar,   Edirne Belediye Başkanı ve Adayı Recep Gürkan, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, İYİ Parti Lalapaşa Belediye Başkan Adayı Bülent Şahinşah, Havsa Belediye Başkanı ve Adayı Oğuz Tekin, Uzunköprü Belediye Başkan Adayı özlem Becan,Keşan Belediye Başkan Adayı Mimar Şenol Yalı, Beyendik Belediye Başkan Adayı Muhammet Örnek, Kırcasalih Belediye başkan Adayı Hüseyin Tütüncü, Yenimuhacir Belediye Başkan Adayı Recep Ordu, İYİ Parti İpsala İlçe Başkanı Murat Uzun, CHP İpsala İlçe Başkanı Ahmet Uğraş Uybaş, CHP İl genel ve Belediye Meclis Üyesi Adayları, İYİ Parti İL Genel Meclis üyesi adayları, İYİ Parti İl ve ilçe örgütü, CHP İl ve İlçe örgütü ile birlikte İpsala halkı katıldı.

Toplantının ilk konuşmasını CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı gerçekleştirirken Pekcanlı’nın ardından İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın konuşmalarının ardından İpsala Belediye Başkanlığı Millet İttifakı Adayı Abdullah Naci Ünsal, Esetçe Beldesi CHP Belediye Başkan Adayı İbrahim Örs ve Yenikarpuzlu Beledise CHP Belediye Başkan Adayı Tevfik Şahinbaş sahneye davet edilerek partililere ve vatandaşlara tanıtıldı.

Aday tanıtım toplantısının ardından salonda bulunan kalabalık davullar, zurnalar eşliğinde Kurtuluş Caddesi üzerinde yer alan CHP-İYİ Parti Seçim ofisinin açılış törenini gerçekleştirdi. Açılışın ardından İYİ Parti ve CHP’li yöneticiler ilçede Pazar yerini ziyaret edip esnafa hayırlı işler dileyerek vatandaşların sorunlarını dinledi.

-- Adversting 6 --


ETİKET :  İpsala haber

Tümü