-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

Motorlu Kara Taşıtları Alım – Satımı yapanlar için süre daralıyor!

Motorlu Kara Taşıtları Alım – Satımı yapanlar için süre daralıyor!

11:29:10 | 2019-08-02
-- Adversting 5 --

Keşan TSO Komite Üyesi Göksel Aktaş, Keşan TSO ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi (TOBB MEYBEM) işbirliği ile ‘’Motorlu Kara Taşıtları Alım – Satım Sorumlusu’’ sınavlarını gerçekleştirdiklerini ifade ederken bu belgeleri alan kişilerin 13 Ağustos 2019 tarihine kadar Edirne İl Ticaret Müdürlüğünden yetki belgesine başvurmaları gerekmekte olduğunu dile getirerek şunları kaydetti;

“Mesleki Yeterlilik Kanunu kapsamında 13 Ağustos 2019 tarihinden itibaren zorunlu olarak yürürlüğe girecek olan Motorlu Kara Taşıtları Alım – Satım Sorumlusu Seviye 5 sınavlarımızı 2018 Ağustos döneminden itibaren düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Düzenlemiş olduğumuz sınavlara katılım sağlayan toplam 92 kişiye belgelerini verdik. Odamız tarafından sınav kayıtlarımız devam etmektedir.

İkinci El Motorlu Kara Taşıtı ticaretiyle ilgilenen ve bu faaliyetine halen devam eden kişilerin ve üyelerimizin Edirne İl Ticaret Müdürlüğü tarafından verilen “Yetki Belgesi” için 13 Ağustos 2019 tarihine kadar ietts.gtb.goc.tr adresi üzerinden başvuruda bulunmaları gerekmektedir.” (Haber Merkezi)

-- Adversting 6 --


ETİKET :  Motorlu Kara Taşıtları Alım – Satım

Tümü