-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

ODA VE BORSALARDAN, HELVACIOĞLU’NA ZİYARET

Keşan TSO(Ticaret ve Sanayi Odası), Keşan ve İpsala TB (Ticaret Borsası), temsilcileri,14 Mayıs 2019 Salı günü Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu ziyaret etti.

13:35:56 | 2019-05-17
-- Adversting 5 --

Saat 10.00 sıralarında, Keşan Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ziyarette; Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Orkun Özkaya, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, İpsala Ticaret Borsası Meclis Başkanı Necati Görür, İpsala Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Girgin, Keşan Ticaret Borsası Meclis Başkanı Kemalettin Uslu,Keşan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz ile oda ve borsaların yönetim kurulu ve meclis üyeleri, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı tarafından karşılandı.

                Ziyarette ilk olarak söz alan Başkan Helvacıoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Keşan Belediye Başkanı olarak iş dünyasının içerisinden geliyorum. Bu nedenle iş dünyasına katacaklarımızın sorumluluğunun hep üzerimizde olduğunu hissediyorum. Siyaset yok, rozetleri bir kenara bıraktık. Herkesin belediye başkanı olmak için yola çıktık. Ekibimizi oturtmaya çalışıyoruz. Sizlerin desteği çok önemli. Sizler varsanız, verdiğimiz sözleri yerine getirmemiz daha çok hızlanacak gözüküyor. Sizler meclisimizin 26.üyesi olacaksınız.  Meclis toplantılarımıza bizlere katkı vermek üzere katılımlarınızı bekliyoruz. “

                Helvacıoğlu’nun ardından konuşan Şapçı,“Belediye Başkanımızın görevinin meclisim adına hayırlı olmasını temenni ediyorum. Başkanımız da iş camiasının içerisinden geldiğiiçin var olan problemleri çok iyi biliyor. Sizin bu koltukta bizi anlayan biri olarak olmanız sevindirici.OSB, bölgemiz için çok önemli. Bunun paydaşları sizleri bugün ziyaret eden 3 kurum ile belediyemiz.  OSB konusunu çok hızlı bir şekilde tamamlayıp, Keşan’ımızın ekonomisini büyütmemiz lazım. Saros Körfezi çok yakınımızda ama bunun avantajını kullanamıyoruz.  Odamız olarak ekonomik anlamda yapacağınız her çalışmada yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyoruz. Keşan TSO olarak yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyorum.”

                Daha sonra söz alan Girgin, Helvacıoğlu’nu tebrik etti ve şunları söyledi:  “Mustafa Helvacıoğlu, belediye başkanı olarak mutfağa girmiş oldu. Keşan Belediyesi bölgenin kalkınması anlamında birlikte çalışacağımız kurumların başında geliyor. Ben başkanıma ve ekibine tekrar görevinde başarılar diliyorum.”

                Girgin’in ardından söz alan Kaymaz, Helvacıoğlu’na görevinde başarılar dileyerek “Mustafa Başkanımızı dinledik, zorluklar içerisinde yeni bir döneme başladıklarını ifade etti. Fakat Mustafa Başkanım ile yardımcılarının ticarette ulaştığı tecrübe ve deneyimlerini belediyeye de yansıtacaklarından hiçbirimizin endişe ve şüphesi yok. Mustafa Başkanımız ve ekibi kentimiz için önümüzdeki süreçte uygulayacağı projelerde sivil toplum örgütleri olarak bizlerin de borcumuz olduğuna inanıyorum. Hepimiz bu borcumuzu ödemek için belediyemiz veya sivil toplum örgütlerimiz tarafından uygulanacak projelere katkı vermeye hazırız. Başkanımızın yalnız olmadığını ve üzerimize ne görev düşüyorsa her zaman yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum.” dedi.

                Toplantı oda ve borsa meclis başkanları ve üyelerin düşüncelerini dile getirmesi, KTSO, Keşan Ticaret Borsası ve İpsala Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanları’nın Başkan Helvacıoğlu’na plaket takdim etmeleri ve hatıra fotoğrafı çekilmeleri ile sona erdi. (Haber Merkezi)
ETİKET :  HELVACIOĞLU

Tümü